reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Dziewczyny zobaczcie jakie mega zaje....te ubranka dla małego kawalera! Przeglądam sobie allegro w poszukiwaniu dla mojej Niuni, ale zerknęłam też co tam w ofercie dla chłopców. Tym zestawem jestem zachwycona!!!! :rofl2: Wiem, ze cena trochę wysoka, ale ja sama juz wydałam od 21ty ciązy jakieś w przybliżeniu 1500zł na ubranka i jeden recznik i siedem pieluch. A nie mam jeszcze tyleeeeee najpotrzebniejszych ubranek, jak np kombinezon, czapeczka czy jakieś ciepły dresik na 56. Ale tak mnie cieszą zakupy dla mojej Córki, że często nie patrzę na cenę :/ A do bogatych ludzi nie należymy... Po prostu tyle czekałam na moje Szczęście Największe, ze teraz szaleństwo uderza do głowy :szok:

~BOSKI SYNEK~*56-68* ~SUPER PAKA 55 SZTUK i NOWE~ (5642782581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
marcysia - szalona dziewczyna :-D rzeczywiście te ubranka są boskie, aż żałuję, że mam już wszystko ;-) tylko z dżinsami i butami trochę przesadzili dla takiego malucha... szczególnie pod tym drugim linkiem są takie cudne ubranka - ach! :-)

olciastrzelce - niestety nie ma gwarancji, że maluch polubi chustę, choć nie zadarza się to za często - trzeba dośc wcześnie zacząć i przyzwycziać malucha - pamiętaj, że ono niczego jeszcze nie zna - co wprowadzisz jako, nawet dla siebie, nowość, maluch to przjmie z dobrodziejstwem inwentarza. Takie maluchy najlepiej przyzwyczjaać od razu do różnych rzeczy i stają się one normą.
Także głowa do góry! :tak:
 
He he Marcysia mam podobnie! Ale już sobie powiedziałam stop, bo już tych ubranek się trochę nazbierało :) Wczoraj był ostatni dzień takiego szaleństwa. Kombinezon mam, jeszcze tylko ciepła czapusia. Mąż choć w zakupach nie uczestniczy prawie wcale, to nie wydziela limitów, a zresztą niechby spróbował! :-) Teraz czas rozejrzeć się za łóżeczkiem i wózkiem, ale to już nie nasze koszty:-)

Co do tych linków to ubranka śliczne, ale te dla mojej córeczki podobają mi się o wiele bardziej :-D
 
Marcysia cudne sa te wyprawki z allegro , tez co jakis czas zagladam:-D ale nna razie stopuje w tym miechu wozek i materac do lozeczka ... ale w pazdzierniku pewnie znowu zaczne szukac ciuchow i kupowac bez opamietania mimo ze tez mi rozowy juz bokiem wychodzi :tak:

Qrcze dziewczyny tak bardzo bym chciala chustowac, ale tez widzialam pare zwisajacych dzieci w tych chustach...nie wiem albo zle zawiazane albo same sie odwiazuja. Okropnie te (wisiadla) wygladaja ...dlatego mysle czy nie kupic TULI . ... mial ktos z takim nosidlem stycznosc ?


tak ostanio jeszcze myslalam co dopisac do tej wyprawki ....oby namm sie nie przydalo ale warto miec dziewczyny kropelki na kolki !!!!!! My testowalismy przy najmlodszych pare firm i bezkonkurencyjne sa :tak::tak::tak:SAB SIMPLEX koniecznie niemieckie to te bez slonia na opakowaniu.
 
a mi wszyscy mówią, żebym nie kupowała duzo ubranek

i jak teraz widze te paki i czytam o waszych zbiorach, to wydaje mi się, że moje dziecko ma tak mało

za to dziś przyszlo lozeczko i przewijak :D - ciieszę się jak szczeniak pierwszymi pchłami



poranna kawa!!! - a jaki materacyk wybralas? bo my w końcu nie wzielismy, bo zgubiłam się w opisach, poleceniach
 
Ostatnia edycja:
Kupiliśmy wózek! Miał być Bebetto Holland, ale kiepsko mi się go prowadziło! Wybraliśmy Riko Nano :-)
Śmiejemy się, że Henio będzie wszystkie laski na dzielni wyrywał taką bryką! :-)
Mamy już prawie wszystko, w poniedziałek ma być już nasza komoda. Zostały nam tylko kosmetyki i jakieś drobiazgi:-)
 
traktorzystka i jaki ten wózek jest na żywo? mi sie on tez bardzo podobał ale te opinie negatywne mnie odstraszyly i chyba zostane przy tako moonlight omega.
 
reklama
@olciastrzelce mi się bardzo podoba. Ma dużą gondolę, łatwo się go prowadzi i jest ładny:-) Jak poszliśmy się przejść, żeby na spokojnie zastanowić się który wybrać, spotkaliśmy parę właśnie z tym wózkiem i dzieckiem w środku, podeszłam i zapytałam o opinię. Byli bardzo z niego zadowoleni. Pani powiedziała, że jedynym mankamentem jest to, że w nosidelku poci się główka, ale podkłada pieluche tetrowa i jest ok.
 
Do góry