reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

a co do spania maluszka w jednym pokoju z nami to absolutnie mi to nie przeszkadza Maja spala z nami bo nie miałam dużego mieszkania teraz mieszkam w domu mam 3pokoje na gorze i salon na dole kuchniei lazienke i ogrod wiec zobaczę jeszcze może zrobie sobie kacik dla siebie i maleństwa bo maz strasznie chrapie ale przez pierwsze miesiące wole być z maluszkiem później jak podrosnie oczywiście zrobie oddzielny pokoik dla niego a silownie meza przeniosę :-)
 
reklama
Gosia, ten Sola w wersji spacerowej kładzie się na płasko? Czy to taki kubełek?
Domi, w rodzinie męża wózek BabyDesign przeżył trójkę dzieci. Dla mnie był kiepski, więc dla siebie kupiłam,bo i tak miałam w planach jeszcze wózek dla drugiego dziecka zachować, ale fakt, że mimo, że nie jest jakiejś super jakości ten BabyDesign, to wózek nie do zdarcia. To był taki dziwny model, niski, z gonolą, która po podpięciu guzikami zmieniała się w spacerówkę. Ale to było kilka lat temu, teraz pewnie mają wszystko lepiej dopracowane, włącznie z wyglądem. Jedyne, na co zwróć uwagę to to, czy do wybranego modelu można dokupić adapter do fotelików samochodowych, i do jakich. Te foteliki-nosidełka w kompletach od producentów przeważnie są kiepskie i lepiej kupić osobno jakiś porządny, a do tego potrzebny będzie adapter.
Ja też nie miałam kasy na wypasiony wózek, kupiłam wózek polskiej firmy Mikado model Aston. Też doopy nie urywa jeśli chodzi o jakość, jakieś drobne detale mogłyby by bardziej dopracowane, ale kosztował wtedy jakieś 800zł gondola + spacerówka i parasol ;-), a wózek nie jest zniszczony ani rozklekotany. Jedynie spacerówka jest tylko na kilka miesięcy, bo jakoś dziwnie wyprofilowana, dziecko ma proste nóżki na niej, nie jak w zwykłej małej spacerówce czy parasolce.Ale też z góry zakładałam, że jak tylko Tymek zacznie chodzić, to przesiada się na lekką parasolkę, którą do samochodu wrzucimy.
 
Ostatnia edycja:
Quchasia moja znajoma okropnie narzekała na wózek Graco, to tak w ramach prośby o opinie o różnych firmach.

A u mnie trwają debaty w sprawie wózka bo okazało się że ani stary wózek, który przechodził w rodzinie z rąk do rąk przez ostatnie 10 lat, ani fotelik samochodowy-nosidełko nie są delikatnie mówiąc w najlepszym stanie....

No i teraz marzy mi się taki wózeczek:

Bebetto Luca S-line

Widzę, że Bebetto jest bardzo popularne. Byłam dziś w sklepie pomacać na żywo, przejechać się i się zakochałam :tak:
 
dzag rozkalada się calkowiceie na plasko wiec nawet jak by się uprzec nie potrzeba gondoli tylko taka wkladke jak gondola i można na spacerowke polozyc kumpela ma spacerowke dla roczniaka i jest bardzo zadowolona nie wiem jak cenowo ten wozek w pl ale na pewno drogi ja tu na promocji za 400£ znalazłam wiec jak cena się nie zmieni to go kupie:-)
 
Ja sie uparłam na Stokke explory. Po prostu wydaje mi sie ze jest mały, sprawny i zwinny.
Jak nie będzie pieniędzy to będzie inny wózek, ale chciałabym ten.
 
Melisska, ładny. Ale ja bym się tych kółeczek bała. Wyglądają na takie, co to wytrzęsą wózkiem na każdej dziurze. Przy gondoli ja jednak wolę pompowane, albo z większymi gumami/pianki. zawsze to miększa jazda. Ale to tylko moje zdanie, żeby nie było ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do mojego wózka nie maja kolek popowanych, dostalam meila zwrotnego z firmy, ale chyba nie bede go sprzedawać bo to zima i zawiele gondola nie pojezdze.

Meliska on ma jakies amortyzstory? Bo cos tam widzę?
Jak tak to może być dobry musialabys pojeździć, bo z kolei ja mam spacerowke espiro magic i jest rewelacyjna koła sa właśnie takie tylko male na amortyzatorach w teren super na dziurach testowalam, polnych drogach itp. Ta gondola moja ma wlasnie takie duze kola ale nie ma amortyzatorow tlucze strasznie po dziurach w chodniku, kupila taki bo miejski i lekszy ale nie wzielam pod uwage odcinka chodnika ktory pokonuje do sklepu, masakra pokruszona plytka chodnikowa nikt nie zamierza tego naprawiać :/, zle sie go podnosi np na kraweznikach bo twardo, dostalam odciskow od rączki :0 tak sie staralam żeby nie tluklo.
Dziewczyny wystarczy wózek przechylic na tylne kola i pokolysac gora dół, jak jest sprezysty to wg tego mojego testu nie powinno tluc ;). Ten espiro jak tylko w sklepie wzięłam w rece wiedziałam, ze będzie mój :)
 
Ostatnia edycja:
dzag82 cytat z opisu wózka Bebetto Luna s line: '- obrotowe przednie koła wyposażone w systemy pamięci kierunku DMS oraz absorpcji wstrząsów SAS;
- pompowane koła przednie i tylne z możliwością blokady;", wiec jest chyba ok ;)
 
Marcysia, a widzisz... nie dojrzałam na zdjęciu wentyli, a są :tak: No to fajnie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzag, Zozzolka wczoraj sobie nim jeździłam po sklepie i ma zarówno pompowane koła jak i mięciutkie zawieszenie z możliwością regulacji twardości. Zdecydowanie lepiej amortyzuje niż mój 10 letni już Emjot minimax na wielkich pompowanych kołach ;-)
 
Do góry