reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

@marcysia83 u nas będzie W11 z białą ramą:-)
@quchasia nas przekonała przede wszystkim duża gondola i ten system, że jeździsz po wertepach i wózek nie jeździ w inną stronę. Ja w sklepie wózka z zakupami nie umiem prowadzić. Zawsze mi skręca na boki. Im więcej ułatwień, tym lepiej dla mnie:-)
 
reklama
My jak byliśmy na spotkaniu kobiet w ciązy i był przedstawiciel firmy bebetto to były trzy modele i mi się podobał z tkaniną W8 tylko zamiast czarnych wstawek były białe. Ślicznie wyglądał ;) Tylko nie pamiętam czy to był holland czy torino...
 
kreatorka - jak pisałam już wcześniej ja się zakochałam w TAKO extreme eco. po prostu jest cudny i ma WSZYSTKO po prostu jest przemyślany od ogółu do szczegółu, az sama byłam w szoku. Ale nie widziałam go jeszcze na żywo, a już przejeździłam kilka sklepów... ech... w ciemno nie kupię, muszę go zobaczyć. Ale cieszę się, że znalazłam kogoś to też go docenił :-)

quchasia - to normalne, że się stresujesz, że maluch się zachłyśnie etc. Ja podchodziłam do łóżeczka co jakiś czas i sprawdzałam czy maly oddycha. Kładłam go zwykle na boczku, dopóki nie umiał sam się przekręcać. Na pleckach w dzień, jak miałam go na oku, na brzuchu tylko w formie czuwania, tak by trenował karczycho ;-) Na szczęście taki stres towarzyszy nam tylko na początku jak maluszek jest jeszcze okruszkiem-maluszkiem, potem jest coraz lepiej :-)
 
Quchasia, mój Bąbel też leżał delikatnie na boczku na początku. Żeby się nie przekulał to za plecami podkładałam zwinięty kocyk lub ręcznik :-). Później wiecznie spał na brzuchu, nie umiał na plecach.

Ojj, śliczny ten wózek Bebetto Holland.... Ale i tak cieszę się, że ten zakup mam już z głowy :-p. To tyle kasy...
 
Traktorzystka dobry wybór , duzo dobrych opinii czytalam o tym wózku :tak:

Ja zostane raczej na pewno na tutku białym z eko skóry, zawsze chciałam miec bialy a przy normalnym materiale to sie mija z celem :tak:

Bardzo podoba mi sie Bugaboo donkey ale szkoda mi tej kasy troche :baffled:

Szkrabek tako są wizualnie bardzo dopracowane ,mojego meza siostra miala i juz w codziennym uzyciu nie byl taki fajny i szybko go sprzedali. Wiem ze strasznie skrzypial, te plastiki ..bo akurat to sama slyszalam, cos jeszcze bylo ze skladaniem ale to juz musialabym dopytac bo nie wnikalam w szczegoly.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wrzucajcie wasze wózki, jak i te o których wiecie, że nie są zbyt dobre- mi to baaaaardzo pomoże:tak:

@dzag82 właśnie moja schiza polega na tym, jak ułożyć dziecko lekko na boku, ale żeby na buzię się nie przechyliło.. pewnie na początku będę układała i poprawiała je z 7 razy;p
 
Quchasia, na sucho to sobie tego nie wyobrazisz :-). Jak już będzie Bąbel to przyjdzie samoistnie albo raz Ci położna w szpitalu pokaże i już będziesz wiedziała. Tak naprawdę nie kładziesz na boku, tylko na plechach i troszeczkę na bok przechylasz właśnie dlatego, żeby się na buzię nie przekulał, bo Malutek sobie nie poradzi z taką sytuacją, a wałeczek za plecami robi za podpórkę, żeby też na plecy nie wrócił. Są takie wypasione dizajnerskie specjalne wałeczki do tego celu za kilka dych, ale zrolowany kocyk czy ręcznik też się sprawdzają :tak:.
AAAAALEEEE gdzie tam jeszcze do układania naszych Bąbli :-)
 
@dzag82 oj zleci szybciej niż nam sie wydaje :)
A co do wózków to moze ktos slyszal cos o babydesign? Chcialam kupic wozek nie przekraczając ceny 1000zł. A co do tych bebetto to prowadzilam go jakis czas temu po sklepie i super bylam z niego zadowolona, no ale cena to juz 1500zl :(
 
hey mamuśki ja już spodnie ciążowe i do tego leginy ma kupione do tego 3bluzki zwykle nie ciążowe tylko rozmiar większe. Spodnie i leginy zakupiłam w h&m u nas 25£ kosztują nie wiem ile w pl . JA czekam na usg i jak poznam plec dopiero zaczne kupować budżet już mam przeznaczony specjalnie dla maluszka wiec nie będzie niespodzianek przynajmniej tak mysle. Wozek kupie chyba ten Sola² Trio Pushchair Package - Bright Red - Travel Systems - Mamas & Papas bo jak na Londyn to cena nie za wysoka i kolezanka ma i jest super leciutki dobrze się prowadzic spacerówka rozkaladana do polycji lezacej przodem lub tylem do mamy wiec jestem już zdecydowana:-) Domni polka ja miałam dla Mai spacerowke z firmy babydesing i bylam bardzo zadowolona kosztowal 300zl 5lat temu miałam ja ponad 2lata i jeszcze koleżance oddalam dla córci bo nie był zniszczony a nic a uzywalam go codzien wiec mogę tyle podpowiedzieć jeżeli o spacerowke z tej firmy chodzi pozdrawiam:-)
 
reklama
porannakawa - dzięki za info o TAKO. Zbieram właśnie wszystkie opinie i są niestety też właśnie takie jak twoja - dlatego muszę sama zobaczyć ten wózek na własne oczy... z wózka musze być w 100% zadowolona...

kreatorka- napisałaś, że miałaś TAKO tylko inny model (nie extreme), jaka jest Twoja opinia? Czytałam, że właśnie ich ramy są niestabilne, skrzypią bądź się łamią - a inne mamy mówią, ze wózki są rewelacyjne i nic się z rama nie dzieje :baffled: bądź tu mądry i pisz wiersze... kurde, muszę na pewno obejrzeć, ale co jeśli te wady stelaża wychodzą po czasie?
 
Do góry