reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Ostatnia edycja:
Przypominam o stronie PromoBaby.pl - zebrane promocje z różnych marketów i sieci handlowych. Artykuły dziecięce oczywiście.


Proponuję jednocześnie, abyśmy wpisywały tu wszystkie promocje z artykułami dla niemowląt i dzieci (wyprzedaże ubrań, super ceny na pieluchy, promocje na żywność itp.), które uda nam się gdzieś dostrzec. Zarówno jeśli chodzi o sklepy stacjonarne jak i online. Często ktoś czegoś szuka, nie natrafi, a komuś innemu się uda i można skorzystać :-).
 
hej. jaki laktator elektryczny polecacie (jakiej firmy jaki model )
I na co zwrocic uwage przy wyborze??

Zastanawiam sie nad kupnem... Czy warto kupic? Uzywa sie go lepiej / duzo wygodniej niz reczny??
 
Ja mam laktator elektryczny aventu nie wiem jaki to model, dostalam od kolezanki. Chwale go sobie bo ma regulowana predkosc ciagniecia - samemu mozna dopasowac jak ma pracowac. Ma mozliwosc przelaczenia na baterie i mozna go zmienic na reczny - ale nie korzystam z tej opcji bo chyba bym sie zajechala - odviagam pokarm kilka razy dziennie
 
Mam Medelę mini electric, ma możliwość regulacji siły ssania i można go albo używać wpinając wtyczkę do kontaktu, albo na baterie. Przy pierwszym dziecku miałam ręczny z Canpolu- myślałam, że mi ręka odpadnie, więc zdecydowanie jestem zwolenniczką laktatorów elektrycznych. Jedyna wada Medeli (mnie ani córci nie przeszkadza), że dość głośno pracuje no i nie jest najtańszym laktatorem.
 
Ja mam elektryczny tomme tippee jest na prąd albo na baterie bardzo cichy ma 3poziomy sciagania sprawdzalam tto ok 250zł w pl kosztuje i mogę polecic z czysym sumieniem;) A z ręczny to nie wiem jak bo nigdy nie używałam :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja szukam ostatnio jakiś fajnych śpioszki dla synka :) i znalazłam coś takiego :
ngog1v.jpg

Proszę o opinie :) Jak wam się podobają ?? Można je kupic tutaj http://bejbusie.pl/oferta/spioszki-dla-dzieci.
 
Do góry