reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Eee zapomniałam zdjęcie dodać hehe
 

Załączniki

  • 1449127917099.jpg
    1449127917099.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Piguła - ale super bryka! Z białą ramą - cudo :-) Takie zakupy sprawiają, że chcemy tego malucha szybcie na świecie :tak:


W szpitalu, w którym ja rodziłam dawali dzieciom NAN i mój syn własnie na NANie wychowany. Byłam zadowolona - ładnie się rozwijał, a mleko nie było drogie - także same plusy :-) I potwierdzam wypowiedź poprzedniczek, najlepiej kontunuować mleko, które podają w szpitalu - no chyba, ze sie uda by nie podali, to wtedy mamy całą gamę do wyboru. Ja tylko mam doświadczenia z NAN i byłam zadowolona.
I tez słyszałam o Bebiko nie najlepsze opinie...
 
Mój Franek od 6 mca na Bebiku. Wcześniej też dokaemiala nim moja mama jak na studia jeździłam. Nie żałuję. Problemów z brzuszkiem nie było. Kupki fajne itd zobaczymy jak będzie teraz :-)
 
reklama
Justa - ja miałam używany wózek przy pierwszym dziecku i dał radę. Teraz mam wszytsko inne używane prócz wózka :-D bo wszystko praktycznie po starszym bracie - łóżeczko, koce, pościele, ubranka, wanienka, mata edukacyjna, bujaczki :rolleyes2: Sporadyczne rzeczy mam nowe - także nie ma co się dołować - tylko cieszyć z oszczędności - potem nowy rower mu kupisz, dziecko przynajmniej będzie się już cieszyć, bo wóżek mu obojętny :-D

olciastrzelce - oj tak czekamy na fotki :tak: Kciuki za kolor zaciśnięte! :-)
 
Do góry