reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Piguła, wózek sliczny;)))

ja wczoraj dostałam nerwa, bo po złozeniu tego bujaczka, który kupiliśmy jakoś dziwnie się bujał, ale myslałam, ze to ja coś już wymyślam;p ale bylismy wczoraj u znajomych, którzy tez go mają i im sie buja normalnie;] okazało się, ze nasz jest źle wywazony i jest caly czas przechylony na jedną stronę i nie da się nim bujac! ciekawe czy nam wymienią w sklepie.. dziś mamy jechac po południu.. na dodatek przy rozkładaniu (bo chcieliśmy spr czy oby na pewno dobrze złożyłam) powypadały takie blokady z rurek- porazka, bujaczek na 330 zł i taka ch... nia;] grrrr!!!
 
reklama
Piguła - fajny ten wózeczek :-D
Ola - czekam na zdjęcie, pochwal się jaką furę zakupiłaś :-)

A ja tak trochę z innej beczki... mam w imieniu koleżanki na sprzedaż lego creator nr katalogowy 30187 - nowe zapakowane za 12 zł oraz LEGO CITY Coin Bank 40110 za 40 zł też nowe w pudełku. Załączam zdjęcia, może któraś ma życzenie zakupić w niższej cenie niż sklepowa. Mogę wystawić przez allegro lub wysłać za pobraniem. Załączam zdjęcia - może któraś jest zainteresowana. 30187.jpg40110.jpg
 

Załączniki

  • 30187.jpg
    30187.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 96
  • 40110.jpg
    40110.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 98
Cudne te wasze wózki.
Temat mleko u mnie na topie mam na recepte bo bebilon ha nigdzie nie dostępny u nas a raczej sie nie zmienia jak to szpitalne. Także wstrzymała bym sie do dnia porodu z zakupem, m zawsze moze kupic te ha i tak tylko w aptece sa.
 
reklama
Do góry