reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
dziewczyny zamierzam kupic nawilzacz powietrza taki jak pokazywali w miedzy kuchnia a salonem bo jestem alergiczka a moj marcin ma astme a wiki na kurz reaguje co sadzicie o tym sprzecie
 
Dziewczyny mam 4 puszki Nutramigenu 1 (zamkniete) i recepte na 5 puszek jeszcze,jakby jakas chciala moge dac.Wyslac za darmo (nic za mleczko nie chce)tylko trzeba oplacic koszt przesylki:) jak cos pisac na priv
 
jak kupowałam ubranka to troszkę sie za galopowałam, jak już urodziłam to robiłam tak aby założyć przynajmniej 2 razy niektóre rzeczy. jeśli pogę doradzić.
Nie kupujcie dużo ubrań strasznie szybko dzieci rosną, a w szczególności w pierwszych 3 mies.
Bardzo dużo dostaniecie bo praktycznie każdy kto przyjdzie was odwiedzić kupi jakiś ciuszek
polecam Nasze dzieciatko
 
Już jest coraz ładniejsza pogoda, Majeczka coraz większa i coraz bardziej się interesuje co to za odgłosy (samochody, szczekające pieski itp;-)) jak jesteśmy na spacerku, czesem ją wyjmuje ,żeby popatrzyła na świat:-) Trzeba się rozejrzerć za spacerówka, może możecie mi jakąś polecić?


Kiedy planujecie na spacerówke przejść? Ja myśle ,że tak za miesiąc...



 
Ja mam zamiar przejść na spacerówkę dopiero jak Staś będzie siedział, chyba że wcześniej wyrośnie z gondoli wtedy będziemy jeździli w spacerówce rozłożonej na płasko ...
 
reklama
Do góry