reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

edytka, no wiem, ale rozmiar S jest do 90cm w pasie, a M od 90, ja mam 94 i jak kupowalam to pomyslalam, ze moze szybko te 4 zgubie i bedzie akurat.. a one sa ciasne juz jak kupisz w dobrym rozmiarze.. a ja wzielam jeszcze mniejszy, to juz w ogole.. i dlatego w ogole go nie nosze.. moze juz te 4cm schudlam? :) Musze sprawdzic i zrobic kolejna probe :)

Dziewczyny, a robicie te cwiczenia, co byly dolaczone do pasa?
 
reklama
Ja mam w pępku 95 irozmiar pasa M, tylko że mam też szerokie biodra i żeby się przez nie przedostać, to nie lada wyczyn :-Dpaznokcie połamałam przy tym :-D
Elzu-u mnie też się górą wylewa,ale jakby był rozmiar większy to pewnie w ogóle by nie ściągał tak jak powinien :-)
Wczoraj tylko przymierzyłam,ale jak tylko okres mi się skończy to najpierw skrócę pazurki do minimum i codziennie będę go nosić ;-)i ćwiczenia wykonywac jak czas na to pozwoli ;-)
 
a gdzie te pasy kupowałyscie - bo ja obiegłam sklepy z bielizna i apteki i nic :( przez allegro trochę sie boje ze zły rozmiar bedzie.
a wracając do karuzeli - to my zaczelismy nakręcać ją dla Gosi właściwie niedługo po powrocie ze szpitala i o dziwo ona reagowała - w sensie fiksowała wzrok na maskotkach, a i teraz czasem to jedyny sposób by Małą uspokoić... położyć na przewijak i nakręcić karuzele :)
 
AniazZielonego-u mnie w aptece też nie było na stanie,ale Pani farmaceutka mi zamówiła z hurtowni w której się zaopatrują i na drugi dzień już był do odebrania,więc może zapytaj czy jest taka możliwość...
Co do romiaru to musisz zmierzyć w cm ile masz w brzuszku-na wysokości pępka:)
Jeśli chodzi o rozmiarówkę pasa Pani Teresa to mają taką:
S 80 - 90
M 91 - 100
L 101 - 110
XL 111 - 120
XXL 121 - 140
 
reklama
Ja użyłam 2 razy i były ok. Troszkę za bardzo pachnie chlorem,ale wrzuciłam do tego m.in smoczek i mała go nie wypluła potem. Potem koleżanka pożyczyła mi sterylizator i przestałam tych tabletek używać.

Po tej dezynfekcji jeszcze myje się butelki czy nie ma takiej potrzeby?? :eek:
 
Do góry