reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

ojej KASIAD ...ale fajnie ze inne lutowki sie znaja co i jak, mam nadzieje ze sie uda oddac ta kamere

a ja bylam u optyka i.........szkla plastiki bez oprawek wyszlifowane, Bog wie co tam jeszcze z nimi robia kosztuja 400 eurasow...wymiekam..to nie cena dla mnie...ktoras z WAs ie orientuje czy w Polsce tez jest az tak drogo?:szok::szok::szok:
400 euro za okulary:szok::szok::szok:
 
reklama
bez oprawek!!!! z oprawkami ktore mi podpasowaly 490 euro! jaka paranoja! albo wybiore te ze szklami a nie plastikami i moze mniej Schnickschnakow i w 200eur sie zmieszcze, jak nie szukam w polsce....a szkoda bo tak sie napalilam:-(
 
Susu, ja za swoje okulary (oprawki + plastiki utwardzone z antyrefleksem i fotochromem) zapłaciłam coś koło 400 czy 500 zł o ile dobrze pamiętam. Fotochromy kupiłam jedne z tańszych, bo droższe też były. Zwykłe plastiki są tańsze od fotochromów.

A co do kamerki to postanowiliśmy, że skorzystamy z prawa, jakie daje nam ustawa i zwrócimy sprzęt żądając zwrotu gotówki. Muszę gościowi przesłać takie pismo poleconym w ciągu 10 dni, byle tylko je odebrał :baffled:
 
taniej jesli przeliczasz euro na zlotówki, ale moim zdaniem to ta sama cena moża powiedzieć.policz koszt dojazdu do polski i co wyjdzie????

ja już się tak nauczyłam przeliczać jeśli chodzi o taniość bo inaczej to naprawde nie ma sensu
1zł=1€ patrząc z punktu widzenia mieszkającego w danym kraju
dla mnie 1zł ma taka samą wartośc jak dla ciebie 1 euro - aby się lepiej zrozumieć o co mi chodzi
 
no tak KAROLA ale 500 eur to kosmos dla mnie, poszukam tanszej alternatywy tu a jak nie do kupie kiedy jak bede w domu
 
tak, ale ja rozmawialam tez z 2 kolezankami NIEMKAMI , w tym jedna mozna powiedziec bogata i dla niej 500 eur to tez przesada, a w sumie szkla takie jak opisuje KAsiad i to bez fotochromow. lubie niemiecka jakosc ale czesto mnie przerasta;-):sorry2:
 
Susu,ja robilam w Vision Expresie okolo 2 lat temu i zaplaciłam 700 zl z oprawkami.Mialam najlepsze szkla jakie mogły byc(nosze minusy)i wszystkie bajery.Byłam bardzo zadowolona,niestety w czasie remontu ostatniego Kondzio polamal mi oprawke:baffled:
 
reklama
myślę że dla przeciętnej polskiej rodziny 500zł to też duży wydatek a nawet kosmiczny
No tak, ale polskie rodziny zarabiają złotówki, a Susumali ma do dyspozycji Euro. A ta waluta w Polsce jeszcze nie jest przeliczana 1=1. I 500 EURO ma w Polsce siła nabywczą równą ok 1500 zł.Jeżeli nie będzie po te okulary jechać specjalnie to jej się opłaca.
Ale Susu, radziłąbym Ci jednak dowiedzieć sie dokłądnie o cenę zanim zdecydujesz się kupować w Polsce, bo niektóre towary mają przelicznik taki, ze kosztuje drozej w złotówkach.
 
Do góry