reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

reklama
hmm nie wiem jak teraz dam znac. tylko nie mam jeszcze koca elektrycznego a z tego co pamietam to był zdecydowanie lepszy szybszy efekt.
ja to stosowałam jak miałam 17 lat więc wiecie inne czasy, ale efekt był ulla la rewelacja. średnio efekt po 4 zabiegach powinien jakiś już być więc....czekamy na kuriera i jutr lece po koc elektryczny choć to nie konieczne oczywiście - bez też można
 
hmmm co do innych cześci ciała jak działa guam się nie wypowiem bo nic innego nie robiłam tylko uda pupa i brzuch
 
fajne rady jak z gazety tylko kiedy na t owszystko znaleść czas.:sorry: no chyba że to tylko ja taki leniwiec jestem jak mam chwilę to sapnę przed TV. dlatego wybrałam ten guam nasmaruje zawine i legne na 15 minut przed ekranem.

choć nie powiem mam czasem tzw. zrywy ulotne. nakupuję różnych kosmetyków na włosy , maseczki na buzie, dekoldy, oczy i raz zrobię i koniec :sorry:
 
reklama
o matko źle mnie zrozumiałaś :eek::sorry::szok: pewnie że człoiek myje się codziennie - ja innych ludzi nie znam. tylko jak nałożysz maskę to już siedzisz ileś tam czasu później to zmyj wklep inny krem.do tego wysmaruj całe cielkso ;-) wypumeksuj wczesniej nogi i znow krem i siedz aby wsiąkną w skórę a nie w podłogę. do tego skórki u rąk i nóg mi o coś takiego chodzi. masaż dekoldu by nie opadł masażcycków by rosły w górę a nie w dół - oj jest tego masa a mi się czasem zdaża iść spać bez kremowania bo padam na nos.
 
Do góry