reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

reklama
hannover mi sie nie podoba, a tym bardziej dziura;-) eeeee to sie chyba jednak nie spotkamy:-p:-p:-p:-p:-:)-:)-:)baffled::baffled:
 
bo na mnie jest konto na Allegro, ale zfinansował małżonek jako prezent imieninowy :sorry2:
Choć to i tak tylko umownie, bo kasę mamy przecież wspólną :-D

Identycznie jak u nas:-D Mąż mi daje pieniądze na prezent dla siebie:sorry2::-p:rofl2: Dziwna sytuacja, ale jeszcze przez jakiś czas nie ulegnie zmianie;-) Przynajmniej dopóki nie zacznę pracować poza domem:tak:

Swoją drogą kamerka bardzo fajna i w przystępnej cenie:tak:

Nuśka laptop the best, bardzo dobry wybór:tak:

Susu a masz już upatrzone jakieś konkretne okularki:confused::-)

Tycia
pochwal się tymi zakupami z KappAhl, bo ciekawa jestem co tam w tych sklepach nowego, bo jak będę w PL to chciałam się przejechać, a nie wiem czy warto:-p:-D

Aga
a w jakie kosmetyki inwestujesz:confused:;-)
 
bylam u optyka, z 40 min przymierzalam okularki, LAila poczatkowo na rekach bo ie bala/ wstydzila pani sprzedawczynii:baffled:, potem troche pobiegala sobie, a wybor ogroooomny i w sumie poki co znalazlam 3 pary ktore najbardziej mi pasowaly i jutro albo poutrze ide z kumpela coby mi doradzila. najbardziej podobaly mi sie rozowo fioletowe, ale roche niepraktyczne wiec chyba jednak wybiore bez oprawek okulary;-)
 
reklama
Przyszła kamerka :wściekła/y: Lipa totalna, robi zdjęcia jakościowo odpowiadające zdjęciom robionym aparatem z lepszej komórki, filmiki też kiepskiej jakości. Na dodatek nie działa wyświetlacz.
Napisałam do gościa a on mi napisał, że mam go przesłać na warunkach gwarancji (z powodu tego wyświetlacza).
A wiecie co ma w gwarancji? Że mam przesłać kamerkę na własny koszt i zapłacić jeszcze za przesyłkę zwrotną do mnie (radzą, żeby wsadzić do przesyłki 10 zł :wściekła/y:).
Słuchajcie, czy gość ma takie prawo? I czy ja mam jakieś prawo odstąpić od sprzedaży jeśli towar do mnie dotarł, a nie jestem z niego zadowolona? I jak to załatwić? Bo jak mi się będzie psuła kamerka, to będę co chwilę płacić 2 razy za przesyłkę, a takie g ó w n o pewnie będzie się psuło co chwilę. Nie wspominając już o jakości zdjęć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry