reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

No moja rodzina też się obudziła, jak już mam totalnie wszystko;) nawet kilka grzechotek, które dostałam gratis przy różnych zakupach.
Więc niech główkują albo dadzą kasę:p
 
reklama
Aisha uwielbiam cos takiego poprostu. Wiesz tym bardziej ze ona ma po swojej corce i ubranka i inne sprzety z ktorych nie korzysta. Propozycji zadnej nie bylo, wiec ja wzielam to co mialam swojego, siostra mi po corce ubranka dala. Ma dac mi lezaczek, mam taka duza hustawke w podobie do Ladyli (moj eks pracowal w hurtowni zabawek, w zyciu bym jej nie kupila bo za droga). Teraz ta sie obudzila, smiac mi sie z niej chce. I mam troche zal, bo ja tez jej dalam wiele rzeczy dla corki, od ubran, bucikow po np rowerek... na zwrot ktorego ne licze, bo rozwalila go i zlachala tak ze szok.
 
Takie buciki przyszły dziś :)

1420714572924.jpg1420714595550.jpg
 

Załączniki

  • 1420714572924.jpg
    1420714572924.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 41
  • 1420714595550.jpg
    1420714595550.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 39
Aisha ładna ta mata:-):-) A co do ''mojej'', to mieszkamy w domu i pokoje mamy dość spore także miejsce na tą moją mam
Ladyli ładny wózek i hustawka.
Buciki śliczniutkie, podeślij linka plissssssssssssssss. :blink:

Co do pościeli to ja nie kupowałam,bo na początku nie będę używać kołdry, tylko śpiworka do łóżeczka, bo niby nie powinno się używać a poduszki to tym bardziej na początku..
Śpiworek, kołdra, kocyk, a może rożek? Czym PRZYKRYWAĆ NIEMOWLĘ? - MjakMama24.pl

Ochraniaczy do łóżeczka też nie będę montować, choć dostałam 2 komplety, bo słyszałam że nie są bezpieczne dla dzieci. A tu dla przykładu taki artykuł...
Ochraniacze do łóżeczka szkodzą - specjaliści zaniepokojeni badaniami. - tatapad

Co do członków rodziny, kt. się budzą dopiero teraz, to moja teściowa też ma takie ''przebłyski'' ostatnio zapytała mnie czy mam pieluchy tetrowe? Ja na to że tak, dawno wyprane i wyprasowane, jak reszta rzeczy..A ona no bo widziałam takie ładne, kolorowe, zapakowane po ileś tam sztuk i by mi kupiła...:szok: Uświadomiłam ją że te kolorowe to takie cieniutkie szmatki, ja kupiłam kilka białych cienkich, reszta takie fajne grube, a te cienkie po tym 1szym praniu wyglądają jak prane już co najmniej kilka razy..
A jak usłyszała że w Czechach po krople na kolki byliśmy to zapytała, A Wy myślicie że mała będzie miała kolki?? Ręce mi opadły, no ale cóż.. Odpowiedziałam miło, lecz stanowczo, że mamy nadzieje że nie, ale na wszelki wypadek warto mieć bo nie będziemy np w środku nocy do apteki lecieć a kilka dni później do Czech po te niemieckie bo lepsze...A to ma długą datę przydatności więc zawsze można komuś oddać lub odsprzedać...
 
Ja też się uśmiechnęłam na widok bucików. Przesłodziaste :-)
Ladyli, o ile dobrze pamiętam, to Ty szykujesz się na sesję zdjęciową a'laAnne Geddes

A ja czekam na małego łobuza. Moja szwagierka, która na jego punkcie niedługo fioła dostanie, pochodziła po sklepach i stwierdziła niepocieszona, że dla dziewczynek jest tyle ubranek, a dla chłopców duuużo mniej.
 
Katska ja też jak szukam dla synka to się denerwuje bo dla lasek 3polki a dla chłopców ledwo jedna. Na allegro czasem kupuje z tych zagranicznych firm, zwłaszcza mam kilka z Disney, z tygryskiem bo uwielbiam :)
Ja mam i kołdrę i rożek i śpiworek :) zobaczymy w czym młody będzie lubił spać.
Tez słyszałam żeby nie kłaść na poduszce do 6mca. Położna jedna mówiła żeby nie przesadzić z ta ostrożnością bo przecież dużo ludzi śpi w łóżku z niemowlęciem i są i poduszki i kołdra i jeszcze ludzie:)
 
reklama
Do góry