reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
To na mnie działają wszystkie.
A co do dziewczyńskich i chłopięcych to mi chyba więcej się modeli chłopięcych podoba niż tych dla dziewczynek. Może to przez kolor różowy , falbanki i inne :D Róznorodności kolorów u dziewczynek mi brakuje. U chłopaków są wszystkie kolory tęczy kto co lubi
Ja tez sie na tym lapie, ze dla.dziewczynek sam roz, biel i krem. A gdzie błękitny czy zielony? Rozu juz mam troche... a jeszcze wiecej pewnie bede miala :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez sie na tym lapie, ze dla.dziewczynek sam roz, biel i krem. A gdzie błękitny czy zielony? Rozu juz mam troche... a jeszcze wiecej pewnie bede miala :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Albo np czerwony płaszczyk czy chabrowy . Chociaż jak to mój T. mowi takie są bo takie się sprzedają, gdyby ludzie szukali innych kolorów to by były prędzej czy później. Chociaż nawet jak wejdzie się do smyka i zobaczy zabawki dziewczyńskie, to zawsze różowy na pierwszy plan przebija.

@Eraja nie przepraszaj. Ja naprawdę zasypiam na siedząco i mogę źle czytac Wasze posty :) Mózg mi nie pracuje tak jak należy
 
Kurcze laski dostaje do głowy z tych nudów :/
Kolejne cuda.... No i zastanawiam się jaki kolor rożka z liilu wybrać .....ah ....emek dostał dzisiaj wypłatę i sam wymyślił że przywiezie łóżeczko itp ...więc może w tym miesiącu część kącika dla Jasia będzie
rozne-12287279_5108180210.jpg
rozne-103126_9362824345.jpg
rozne-103126_9362824345.jpg
 

Załączniki

  • rozne-103126_5986188278.jpg
    rozne-103126_5986188278.jpg
    152,1 KB · Wyświetleń: 91
  • rozne-12287279_5108180210.jpg
    rozne-12287279_5108180210.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 516
  • rozne-103126_9362824345.jpg
    rozne-103126_9362824345.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 537
@reniuszek mi strasznie te rożki Lilu się podobają tylko żaden kolor do mnie nie przemawia niestety :( Oglądam je i oglądam , na tym kończę.
Fajnie, że Emek tak się poczuł by stworzyć ten kącik, dobrze to o nim świadczy.
 
Dziewczyny to i ja Wam się pochwalę pierwszymi ciuszkami z mody francuskiej moich Skarbów. Siostry nawiozła pełno [emoji7]
Dla Sary:
1501153960-aaaaaa.jpeg

I dla Tobinka:
1501153973-aaaaaa.jpeg
O kurczę. Dopiero zobaczyłam to cudo w buldogi francuskie [emoji7]
Mamy z siostrą hodowle buldogow francuskich więc choruje na każde ubranko z nimi.


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@reniuszek mi strasznie te rożki Lilu się podobają tylko żaden kolor do mnie nie przemawia niestety :( Oglądam je i oglądam , na tym kończę.
Fajnie, że Emek tak się poczuł by stworzyć ten kącik, dobrze to o nim świadczy.
Zgadzam się....brakuje mi w tym zestawieniu czegoś.
Emek sie uparł na granatowy....szkoda że na żywo nie mam gdzie podejrzeć
Też się cieszę, ze w końcu się angażuje i nie czuję się taka sama w tym pobojowisku.
 
Zgadzam się....brakuje mi w tym zestawieniu czegoś.
Emek sie uparł na granatowy....szkoda że na żywo nie mam gdzie podejrzeć
Też się cieszę, ze w końcu się angażuje i nie czuję się taka sama w tym pobojowisku.
T. najbardziej się grafitowy podoba. Ale jakoś mi osobiście wydaje się za ciemny dla Maluszka. Musztarda jest zbyt intensywna, wrzos jakiś taki mdły plus te musztardowe do niego pomponiki.... pewnie skończę z białym :D
 
T. najbardziej się grafitowy podoba. Ale jakoś mi osobiście wydaje się za ciemny dla Maluszka. Musztarda jest zbyt intensywna, wrzos jakiś taki mdły plus te musztardowe do niego pomponiki.... pewnie skończę z białym :D
Tak grafit....to ten granat hah też mi dość ciemny. To zdjęcie mnie rozczula i biel jak najbardziej uniwersalna i anielska.
99b32e7cf0951fb700cdf0dbe43d490e.jpg
 

Załączniki

  • 99b32e7cf0951fb700cdf0dbe43d490e.jpg
    99b32e7cf0951fb700cdf0dbe43d490e.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 492
reklama
Do góry