reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

To ja czekam na te jesienno zimowe wyprzedaże żeby kupić jakis fajny kombinezon, polarki, może jakieś malutkie rękawiczki [emoji7] No chyba że dostanę. Bo jest taka opcja. Mam dostać paczkę od znajomej Mamy. Ona ma wcześniaka z lutego. Także zimowe rzeczy już dla mnie powyciągała. Ja nie wiem czy bardziej cieszę się z przyjazdu rodziców czy z tych rzeczy co wiozą ^^ Wszystko takie malutkie. <3 Ach, umrę ze szczęścia chyba xD
 
reklama
Cudne te maleńkie ubranka :) !!
Pomyśleć ze ja w dalszym ciągu z ubranek prawie nic nie mam :D
Mam ten problem ze jak coś mi się spodoba to zwykle są ubranka z górnej półki :/
 
@reniuszek nie przejmuj się ja też jeszcze nic nie mam.
U mnie ten problem, że ubrania dla chłopców w ogóle do mnie nie przemawiają. Coś tam że smyka zamówiłam ale nie duzo. Nic mi się nie podoba.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@Rossiczka ja się od razu w tych małych ubrankach zakochuję [emoji7]. I mimo wszystko jestem chyba większą fanką męskiej garderoby w wersji mini [emoji7]. Wczoraj weszłam do KappAhla i dobrze, że nie miałam że sobą karty bo bym chyba doszczętnie się spłukała. Ceny dość wygórowane, ale te ciuszki są wizualnie takie cudowne [emoji7][emoji7].

Nasza córka do tej pory nie ma jeszcze żadnej sukienki [emoji6] muszę to nadrobić [emoji16]. Ale mamy pierwsze rajstopki (rozmiar 56/62) i spódniczkę (rozmiar 74). W sumie 20 zł w Reserved [emoji6]
DSC_0224.JPG

DSC_0240.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0224.JPG
    DSC_0224.JPG
    32,1 KB · Wyświetleń: 451
  • DSC_0240.JPG
    DSC_0240.JPG
    33 KB · Wyświetleń: 462
@Rossiczka ja się od razu w tych małych ubrankach zakochuję [emoji7]. I mimo wszystko jestem chyba większą fanką męskiej garderoby w wersji mini [emoji7]. Wczoraj weszłam do KappAhla i dobrze, że nie miałam że sobą karty bo bym chyba doszczętnie się spłukała. Ceny dość wygórowane, ale te ciuszki są wizualnie takie cudowne [emoji7][emoji7].

Nasza córka do tej pory nie ma jeszcze żadnej sukienki [emoji6] muszę to nadrobić [emoji16]. Ale mamy pierwsze rajstopki (rozmiar 56/62) i spódniczkę (rozmiar 74). W sumie 20 zł w Reserved [emoji6]
Zobacz załącznik 816412
Zobacz załącznik 816413
ja mam jedna sukienke :) ja też kappahl i kolekcje newbie uwielbiam, też musze sie powstrzymywać przed zakupami. Bo jednak ceny takie mało przyjazne. Chociaż na szczescie czesto mam bon na -25 % więc da się przeżyć
 
ja mam jedna sukienke :) ja też kappahl i kolekcje newbie uwielbiam, też musze sie powstrzymywać przed zakupami. Bo jednak ceny takie mało przyjazne. Chociaż na szczescie czesto mam bon na -25 % więc da się przeżyć
Noo 40 zł za bodziaka czy rajstopki to dość wysoka cena [emoji6]. Muszę się do nich na newsletter zapisać i liczyć na jakieś zniżki [emoji16].
Mają takie spodenki z narysowanymi misiami na kolankach, z uszkami [emoji7] no cudo [emoji7] tak mi wpadły w oko, że aż mi się dziś śniły [emoji16]. Muszę się wybrać je kupić, bo potem nie będzie i będę żałować..
 
Noo 40 zł za bodziaka czy rajstopki to dość wysoka cena [emoji6]. Muszę się do nich na newsletter zapisać i liczyć na jakieś zniżki [emoji16].
Mają takie spodenki z narysowanymi misiami na kolankach, z uszkami [emoji7] no cudo [emoji7] tak mi wpadły w oko, że aż mi się dziś śniły [emoji16]. Muszę się wybrać je kupić, bo potem nie będzie i będę żałować..
sciagnij sobie aplikacje na telefon na pierwsze zakupy jest chyba minus 20% , dobrze sobie tez przy okazji ich karte wyrobic :D
 
reklama
Do góry