reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Dziewczyny to i ja Wam się pochwalę pierwszymi ciuszkami z mody francuskiej moich Skarbów. Siostry nawiozła pełno [emoji7]
Dla Sary:
1501153960-aaaaaa.jpeg

I dla Tobinka:
1501153973-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Oska piękne te ubrania, a ta sukienka z kokardą po prostu bajka.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
To granatowe z czerwoną kokardką to rampersy, czy jak to się tam nazywa. Zabroniłam jej kupować różowe rzeczy i jak widać da się uszyć coś dla dziewczynki w innych kolorach[emoji1] A u nas w sklepach tylko różowy i jego odmany.
 
To granatowe z czerwoną kokardką to rampersy, czy jak to się tam nazywa. Zabroniłam jej kupować różowe rzeczy i jak widać da się uszyć coś dla dziewczynki w innych kolorach[emoji1] A u nas w sklepach tylko różowy i jego odmany.
teraz widzę na kompie ze to rampers, na tel jak sukieneczka wyglądało :D I tak śliczny. Ta biała sukienka też jest piękna.
A co do różu, to faktycznie u nas jest do niego upodobanie, sama nie wiem dlaczego. p.S. u mnie tez mają zakaz różowych ciuszków.... chociaż sama już kilka kupiłam :D
 
reklama
Do góry