reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

1501110404-aaaaaa.jpeg

Ja dzisiaj w Chełmie zrobiłam deal życia :D wszystkie te rzeczy plus jeszcze z 6 innych które się tu nie zmieściły kupiłam za 35 zł :) wszystkie w ogóle niezniszczone i na prawdę ładne! Znalazłam na olx.

yuudhqvkh0cpri5e.png
Wow, ale Ci się trafiło super :-)

Ja zaczęłam dzisiaj akcje pt polowanie na kombinezon :-)
 
reklama
Wow !! Ale super okazja. Ja przywiozlam walizke ubranek z polski teraz zostalo mi kupic tylko cieple sweterki i skarpeteczki i z ubran bede miec wszystko na poczatek. Ale reszta przede mna :) jestem na etapie szukania kocykow i wyposazenia wozka i łóżeczka

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pokazuj :-)
 
@iwilleatyou to już garderobę małej damy przypomina co by nie mówić :D

Dziewczyny czy tylko ja tak mam , że jak widzę takie mikro ubranka to się cała rozpływam w ochach i achach. Szkoda, że mój T. nie chce ze mną zachwytów dzielić :(
 
@iwilleatyou to już garderobę małej damy przypomina co by nie mówić :D

Dziewczyny czy tylko ja tak mam , że jak widzę takie mikro ubranka to się cała rozpływam w ochach i achach. Szkoda, że mój T. nie chce ze mną zachwytów dzielić :(
Ja tak mam jak widzę ubranka dla malutkich dziewczynek. [emoji7]
Niestety te chłopięce w ogóle na mnie nie działają. [emoji52]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@iwilleatyou to już garderobę małej damy przypomina co by nie mówić :D

Dziewczyny czy tylko ja tak mam , że jak widzę takie mikro ubranka to się cała rozpływam w ochach i achach. Szkoda, że mój T. nie chce ze mną zachwytów dzielić :(
Ja to muszę portfel do torebki przywiązywać jak widzę te małe ciuszki ;) Wtedy w Lidlu popłynęłam z nurtem. Hihihi ^^ Kocham małe pajacyki i skarperki <3
 
Ja tak mam jak widzę ubranka dla malutkich dziewczynek. [emoji7]
Niestety te chłopięce w ogóle na mnie nie działają. [emoji52]

m3sx3e3k25iia4nv.png
To na mnie działają wszystkie.
A co do dziewczyńskich i chłopięcych to mi chyba więcej się modeli chłopięcych podoba niż tych dla dziewczynek. Może to przez kolor różowy , falbanki i inne :D Róznorodności kolorów u dziewczynek mi brakuje. U chłopaków są wszystkie kolory tęczy kto co lubi
 
reklama
Ja to muszę portfel do torebki przywiązywać jak widzę te małe ciuszki ;) Wtedy w Lidlu popłynęłam z nurtem. Hihihi ^^ Kocham małe pajacyki i skarperki <3
ja sie nie załapałam, za późno poszłam. Tylko wielkie rozmiary zostały. Ja jeszcze kilka ubranek chce kupic i robie rpzerwę do października, gdzie będę musiała te wszystkie pościele, kocyki, rożki i inne. Troche musze do skrabonki odłożyć :D
 
Do góry