reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

1500112658-aaaaaa.jpeg

Oczywiście na zakupach nie obeszło się od kupienia czegoś córeczce ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, jakbym zniknela na kilka dni (albo dluzej) to maz stwierdzil ze zwariowalam i gdzies mnie iddal do zakladu :)

Przedstawiam moja kolekcje ubranek, ktore juz do mnie doszy i mam je w domu. U rodzicow tez mam jeszcze troche. To sa rozne rozmiary, do ok roku (chociaż jeden zestaw jest wiekszy, ale taki sliczny jest...)
1500115852-aaaaaa.jpeg
1500115859-aaaaaa.jpeg
1500115864-aaaaaa.jpeg
1500115871-aaaaaa.jpeg
1500115879-aaaaaa.jpeg
1500115884-aaaaaa.jpeg
1500115891-aaaaaa.jpeg
1500115898-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reniuszku, chyba ty pokazywalas taki sliczny kombonezon z uszkami z h&m... no bo ja taki sam.kupilam, ale jeszcze idzie... mam nadzieje, ze nie jestes zła :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jakbym zniknela na kilka dni (albo dluzej) to maz stwierdzil ze zwariowalam i gdzies mnie iddal do zakladu :)

Przedstawiam moja kolekcje ubranek, ktore juz do mnie doszy i mam je w domu. U rodzicow tez mam jeszcze troche. To sa rozne rozmiary, do ok roku (chociaż jeden zestaw jest wiekszy, ale taki sliczny jest...)
1500115852-aaaaaa.jpeg
1500115859-aaaaaa.jpeg
1500115864-aaaaaa.jpeg
1500115871-aaaaaa.jpeg
1500115879-aaaaaa.jpeg
1500115884-aaaaaa.jpeg
1500115891-aaaaaa.jpeg
1500115898-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciebie do zakładu mój mi mówi ze odetnie mi dostęp do karty i gotówki haha

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój to na szczęście dzielnie znosi, chociaż duże wydatki dopiero nadchodzą ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze nic nie kupuję :D coś tam przeglądałam, ale też mi się nie chce kompletować. Pewnie bliżej terminu siąde i hurtem zamówie przez internet :D ale też tak nie mam parcia, bo nawet jak urodzę wcześniej to przecież wszystko jest teraz dostępne w sklepach, to się kupi :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Ja jeszcze nic nie kupuję :D coś tam przeglądałam, ale też mi się nie chce kompletować. Pewnie bliżej terminu siąde i hurtem zamówie przez internet :D ale też tak nie mam parcia, bo nawet jak urodzę wcześniej to przecież wszystko jest teraz dostępne w sklepach, to się kupi :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
Tak samo miałam w pierwszej ciąży, teraz też dużo nie mam kupionego. Kilka ubranek raptem.

Dzisiaj w lidlu chciałam pieluchy kupić to mi wybił ten pomysł kupna pieluch w lipcu na grudzień.

Mój T. Zawsze się śmieje, że jeden dzień i kurier przyniesie.
 
Tak samo miałam w pierwszej ciąży, teraz też dużo nie mam kupionego. Kilka ubranek raptem.

Dzisiaj w lidlu chciałam pieluchy kupić to mi wybił ten pomysł kupna pieluch w lipcu na grudzień.

Mój T. Zawsze się śmieje, że jeden dzień i kurier przyniesie.
Jeśli chodzi o pieluchy to jestem podobnego zdania. Jak dla mnie stanowczo za wcześnie [emoji16]


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja kupilam dzis te pieluchy ze względu na promocję. Pampers tylko na początek, potem Dada. Oryginalny pampers trochę nie na moją kieszeń. A jeszcze przy podwójnym zapotrzebowaniu...
 
reklama
Ja kupilam dzis te pieluchy ze względu na promocję. Pampers tylko na początek, potem Dada. Oryginalny pampers trochę nie na moją kieszeń. A jeszcze przy podwójnym zapotrzebowaniu...
Pamiętam, że na pampersy są często promocje. W takich pudełkach często w Tesco czy Auchan kupowałam dla córki :) Mi dady jakoś nie pasują.


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry