reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Kurczę dziewczyny szalejecie :D
@Rossiczka do fotelika planuję cos innego a ten myślę do gondoli ....hmmm póki co naczytalam się samych pozytywnych opimi. Zobaczymy.
W sobote jadę oglądać wózki i podjąć ostateczna decyzje. Zakup zostawie na później :) tak mi sie nie chce kupować :D
 
reklama
Ja pampersy kupiłam na tej promocji w Rossmanie. Dwa opakowania po 43 szt jedynek. A gdzie kupiłaś to wielkie opakowanie? W jakiej cenie?
 
pierwsze pampersy juz są :errr::-p
Ja też się zaopatrzylam [emoji1]

20170712_143628.jpg


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170712_143628.jpg
    20170712_143628.jpg
    95,8 KB · Wyświetleń: 458
Ooo a powiedz jak ona jakościowo? Jest ok?
Ja zamówiłam beżowa i mam nadzieję, że szybko nie będzie czarna

m3sx3e3k25iia4nv.png
Jest bardzo ok :-) ja ja uwielbiam, ja skorzystałam z promocji jak na dzień matki wychodziła. Planuje w nią dziecka rzeczy do szpitala spakować


@reniuszek bo to dobra firma, więc nie dziwię się że opinie pozytywne. Wiesz ja nie mam w wózku gigantycznej gondoli, więc dla mnie ten spiworek za duży, bo bym musiała go jakoś zwijać aby się mieścił ;-) więc kupuje mały. Duży mam po Tobiaszku, więc może to też jest powód. Chociaż nie wyobrażam sobie w tym dużym noworodka [emoji23]

W ogóle tak ostatnio.myślałam, że takie duże rzeczy może uda się kupić w Black friday ;-)
 
reklama
Do góry