reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

@M@gda ten zestaw w bałwanki boski [emoji7] poproszę o namiary na niego [emoji7]. I na bodziaki kopertowe [emoji6].
Zresztą całą kolekcja super [emoji16].

Mnie kwestia kupienia pampersów w promocji też kusiła, ale kurczę, mam jeszcze cały sierpień, wrzesień i październik plus pół lipca i listopada [emoji6]. Gdzieś się jeszcze promocja trafi [emoji6]. Przynajmniej będę miała mniej przestawiania kartonów (i potem ich odkurzania) gdy będziemy w końcu dokańczać mniejsze i większe niedoróbki wykończeniowe w naszym mieszkaniu.
Za to zwlokłam od wujka ciuszki po mojej chrześnicy. Trzy siaty wielkości niebieskich toreb z Ikea. Dosłownie 6 ciuszków do rozmiaru 68, sporo fajnych bluzeczek na 3/4 lata, ale 3/4 rzeczy do niczego.. Są nadgryzione zębem czasu, a niektóre po prostu paskudne i już pewnie z 15 lat nie modne [emoji6]. Zaprzyjaźniony warsztat będzie miał olbrzymią dostawę szmatek [emoji23].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@M@gda ten zestaw w bałwanki boski [emoji7] poproszę o namiary na niego [emoji7]. I na bodziaki kopertowe [emoji6].
Zresztą całą kolekcja super [emoji16].

Mnie kwestia kupienia pampersów w promocji też kusiła, ale kurczę, mam jeszcze cały sierpień, wrzesień i październik plus pół lipca i listopada [emoji6]. Gdzieś się jeszcze promocja trafi [emoji6]. Przynajmniej będę miała mniej przestawiania kartonów (i potem ich odkurzania) gdy będziemy w końcu dokańczać mniejsze i większe niedoróbki wykończeniowe w naszym mieszkaniu.
Za to zwlokłam od wujka ciuszki po mojej chrześnicy. Trzy siaty wielkości niebieskich toreb z Ikea. Dosłownie 6 ciuszków do rozmiaru 68, sporo fajnych bluzeczek na 3/4 lata, ale 3/4 rzeczy do niczego.. Są nadgryzione zębem czasu, a niektóre po prostu paskudne i już pewnie z 15 lat nie modne [emoji6]. Zaprzyjaźniony warsztat będzie miał olbrzymią dostawę szmatek [emoji23].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Bałwankowy zestaw kupiłam w H&M za 20 zł na promo. To było jeszcze w maju i to były promocje typu ostatnie sztuki po zimie. Więc jeśli jeszcze uda się coś takiego znaleźć to na ostatnich sztukach.
 
Reniuszku, chyba ty pokazywalas taki sliczny kombonezon z uszkami z h&m... no bo ja taki sam.kupilam, ale jeszcze idzie... mam nadzieje, ze nie jestes zła :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziu chyba żartujesz :D najważniejsze że Tobie się podoba :)
 
1500303466-aaaaaa.jpeg


Kiecunia za całe 10zl nowa z metką. Co prawda na 9mcy ale za tę kwotę nawet jak nie będzie okazji to trudno :D jest w takim pięknym brzoskwiniowo-pudrowym kolorze, zdjęcie tego nie oddaje.

1500303507-aaaaaa.jpeg


:D
 
Dziewcztea co myslicie ? Brać ? Śpiworki mają 110 długości wiec na cały okres wozkowy i saneczkowy.
I wzory fajne...Zobacz załącznik 814505 Zobacz załącznik 814506 Zobacz załącznik 814507
To są te śpiworki elodie detalis? Czy to są z ali? Zastanawiam się nad kupnem takiego śpiworki właśnie z elodie. I gdzieś czytałam, że ona są bardzo ciepłe i do nich już dziewczyny nie zakładają kombinezonów. Serio? Są tak ciepłe?
Jak z jakością tych z Ali? Ja chyba bym się bała, że to będzie zrobione z jakoś materiałów kiepskiej jakości
Mój A. zabronił mi zamawiać rzeczy dla Ignasia z Ali bo mówi, że trujące będę niby się śmieje z niego ale sama też mam wątpliwości.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
To są te śpiworki elodie detalis? Czy to są z ali? Zastanawiam się nad kupnem takiego śpiworki właśnie z elodie. I gdzieś czytałam, że ona są bardzo ciepłe i do nich już dziewczyny nie zakładają kombinezonów. Serio? Są tak ciepłe?
Jak z jakością tych z Ali? Ja chyba bym się bała, że to będzie zrobione z jakoś materiałów kiepskiej jakości
Mój A. zabronił mi zamawiać rzeczy dla Ignasia z Ali bo mówi, że trujące będę niby się śmieje z niego ale sama też mam wątpliwości.

m3sx3e3k25iia4nv.png
No ja mam dokladnie takie same odczucia wiec też nie bede tam nic dzidzi zamawiała.
 
Chce kupic oryginalny nawet jesli mialby byc uzywany. Widzialam na olx w swietnym stanie.
Zastanawiam sie jednak nad ta dlugoscia....hmm @Rossiczka zaszczepila we mnie pewna watpliwosc ;)
 
reklama
Do góry