reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
@blair_90 to tak jak u mnie [emoji3] mamy 3 miesiące na skompletowanie wyprawki [emoji6]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak narazie mam jedno ubranko i łóżeczko [emoji16]
Od sierpnia zaczynam :D

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Hahahaha to u mnie luz, Bartek był wyciągany w 43 tygodniu! 15 dni po terminie! Ciekawe jak będzie tym razem ;-)
Mi lekarz mówił, że rzadko w którym szpitalu czekają do plus 10 dnia. Najczęściej 41 tyg i wywołują.

Dziewczyny chociaż nigdy nic nie wiadomo, może tym razem donosicie :-)
 
Ja właśnie juz wszystko na początku sierpnia będę kupowała . Mąż ma 2 tyg wolnego wiec poszalejemy

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarz mówił, że rzadko w którym szpitalu czekają do plus 10 dnia. Najczęściej 41 tyg i wywołują.

Dziewczyny chociaż nigdy nic nie wiadomo, może tym razem donosicie :-)
Ja pewnie w 38tyg będę miałam cc bo jak planowane to chyba tak się robi. Więc wypada na koniec listopada. :)

Nie wyobrażam sobie przenosić. Z córką miałam termin na 2.02 i pamiętam, że 6 stycznia płakałam, że chce już urodzić, nie mam siły itp. I potem 11.01 już mi wody odeszly. Nie wiem jak bym wytrzymała do końca [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Mi lekarz mówił, że rzadko w którym szpitalu czekają do plus 10 dnia. Najczęściej 41 tyg i wywołują.

Dziewczyny chociaż nigdy nic nie wiadomo, może tym razem donosicie :-)
Miałam mieć cesarke w piątek 12 dni po terminie, przyjeżdżam i mówią że nie ma miejsca że mam wrócić w poniedziałek i tak minęło 15 dni....
 
Dziewczyny czy są jeszcze te promocyjne Pampersy w Lidlu? Jutro bym kupila. Tylko jeśli promocja się skończyła to bez sensu mi nakładać kilometrów.
 
reklama
Do góry