reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

1500497424-aaaaaa.jpeg

Światło już nie takie, ale doskonale widać, że prawie wszystko jest różowe [emoji16]. Miałam się powstrzymać do usg połówkowego na potwierdzenie płci więc ja kupiłam tylko te body z napisami (takie unisex [emoji6]), ale moja mama totalnie poszła w róż [emoji16][emoji16].
 
reklama
A ja dzisiaj takie cacko upolował na olx :D Konrad od razu podjechał i kupił :D
1500633415-aaaaaa.jpeg


A dziewczynu do śpiworków Elodie to chyba bałabym się używane, jeśli nie chcecie z ali, bo to mogą być te same tylko sprzedawane drożej. Więc jeśli wam zależy na oryginalnych to chyba lepiej by było nowe... :(

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
A ja dzisiaj takie cacko upolował na olx :D Konrad od razu podjechał i kupił :D
1500633415-aaaaaa.jpeg


A dziewczynu do śpiworków Elodie to chyba bałabym się używane, jeśli nie chcecie z ali, bo to mogą być te same tylko sprzedawane drożej. Więc jeśli wam zależy na oryginalnych to chyba lepiej by było nowe... :(

yuudhqvkh0cpri5e.png
Dlaczego bałabyś się uzywane? :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja bym się nie bała :D tylko jak dziewczynom zależy na oryginalnych to myślę, że dużo osób może sprzedawać te z ali jako oryginalne

yuudhqvkh0cpri5e.png
Aaaa
Źle rozumiałam. Z tego co czytałam to te z Ali mają inny środek niż oryginalne. Tego pewna nie jestem ale czytałam tak chyba na fb na grupie Ali. No i dużo osób ma paragon z którym sprzedaja. ;)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Aaaa
Źle rozumiałam. Z tego co czytałam to te z Ali mają inny środek niż oryginalne. Tego pewna nie jestem ale czytałam tak chyba na fb na grupie Ali. No i dużo osób ma paragon z którym sprzedaja. ;)

m3sx3e3k25iia4nv.png
A no z paragonem to pewniak :D ale trzeba uważać, ja bym mogła mieć problem z rozróżnieniem, dlatego napisałam o tym :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Do góry