reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Kurczę całkiem sporo macie już tych rzeczy. Ja narazie mam tylko jedno ubranko no i łóżeczko bo po córce jest.
Jakoś cały czas wydaje mi się, że jeszcze dużo czasu. Ale chyba od sierpnia zacznę zakupy. [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
No ja własnie też mam tylko keden ciuszek i jedne skarpetusie i tyle ale czekam na połówkowe aż sie nam potwierdzi płeć. Wogole to planowałam zakupy na pazdziernik ale chyba wczesniej zaczne jak tam was czytam
 
reklama
Dziewcztea co myslicie ? Brać ? Śpiworki mają 110 długości wiec na cały okres wozkowy i saneczkowy.
I wzory fajne...
pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-Dot-424_1.jpg
pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-Woodland-Green-2866_1.jpg
b0471dd9ce1135e67c622945b8374fa6.jpg
 

Załączniki

  • pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-Dot-424_1.jpg
    pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-Dot-424_1.jpg
    281,5 KB · Wyświetleń: 622
  • pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-Woodland-Green-2866_1.jpg
    pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-Woodland-Green-2866_1.jpg
    322,1 KB · Wyświetleń: 609
  • b0471dd9ce1135e67c622945b8374fa6.jpg
    b0471dd9ce1135e67c622945b8374fa6.jpg
    128,2 KB · Wyświetleń: 612
@blair_90 torbę mam tylko granatową :p To moja na siłownie :D Teraz raczej na basen :D Fajna pojemna Chciałam jasną, ale u mnie zaraz by czarna była :D

@reniuszek mi się elodie podobają, ale mam problem, że dla Maluszka będzie za wielki przez co nie wystarczająco ciepły, i do fotelika się nie nada. Ja wiem, że będziemy trochę jeździć.... i to wkladanie, wykładanie więc spiworek to must have
 
@blair_90 torbę mam tylko granatową [emoji14] To moja na siłownie :D Teraz raczej na basen :D Fajna pojemna Chciałam jasną, ale u mnie zaraz by czarna była :D

@reniuszek mi się elodie podobają, ale mam problem, że dla Maluszka będzie za wielki przez co nie wystarczająco ciepły, i do fotelika się nie nada. Ja wiem, że będziemy trochę jeździć.... i to wkladanie, wykładanie więc spiworek to must have
Ooo a powiedz jak ona jakościowo? Jest ok?
Ja zamówiłam beżowa i mam nadzieję, że szybko nie będzie czarna

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Do góry