reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ja dla malego uzywalam oliotum a po pol roku babydream I bylam bardzo zadowolona.
Teraz dla malej kupilam ziaje 3 w 1
O Johsonie tez slyszalam duzo zlego. Polecam.blog sroki o kosmetykach

Kazde dziecko lubi inne pampersy. Nas uczulily dady inne dzieci uczulaja pampersy. Dlatego nie ma co robic zapasow



Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z kosmetyków mam oliwke i mydełko bambino i tyle. Przy córce tez tyle miałam. Zawsze można regulować kąpielą w krochmalu lub glutku z siemienia lnianego. ..
Liczę na to ze podobnie jak córka to i młody nie będzie miał problemów skórnych :)
A pampersy to temat rzeka i bardzo indywidualna kwestia. Ja przy córce babydream używałam i były super. Pampersy oryginalne uczulaly. ..
Teraz kupiłam jedną paczkę do szpitala oryginalnych. Ale planuje dokupić tez dady małe bo są za 9.99 teraz i zobaczyć reakcje :) jak będzie ok to jeden większy rozmiar dady kupimy i babydream i będziemy testować :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
no właśnie dlatego uważam, że nie bardzo jest jak w tej kwestii doradzać, bo nas dady też uczulały :/ dlatego najpierw pampersy a potem toujoursy z lidla. Babydream z rossmana czasem też, ale były dla nas trochę za sztywne. Bardzo fajne były huggisy, ale kupiłam tylko raz na promocji i potem były za drogie niestety.
Ja też podczytuję bloga Sroki, ale ona pisze tak samo, że nie ma kosmetyku idealnego dla wszystkich. Np. chusteczki nawilżane fitti nam nie podrasowały, choć potem czytałam, że oni tam mieszają ze składem, więc kto wie czy nam się nie trafił jakiś trefny i dlatego się zraziłam. W ogóle przy córce na samym początku w domu używałam takich bawełnianych chustek suchych z huggisa i moczyłam je w przegotowanej letniej wodzie. Teraz w rossmanie jest duża oferta suchych chusteczek różnych firm.

Wiktorka ja już mam coraz mniej siły a we wrześniu chce sporo uwagi córce poświecić, bo zaczyna przedszkole i mimo, że żłobkowa i adaptuje się super to jednak zmiana otoczenia i w ogóle sporo zmian w jej życiu :D
 
Anuleczla a mi znów Lovella bardzo pasuje bo wydaje mi sie delikatny zapach. Za to dostalam kiedys ubranka wyprane w innym proszku (głupio mi bylo pytać w jakim) i byl on tak intensywny, ze tez nie moglam go czuć ;) Jelpa ani Dzidziusia nie próbowałam, choc zastanawiam sie nad tym drugim jaki jest.
O Johnsonie tez slyszalam raczej niepochlebne opinie.



Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Kupiłam lovelle ale nie pamiętam jej. Zobaczymy po praniu. Niedawno kupial jedną kapsulke do prania dzidziusowego ale nie pamiętam nazwy - bardzo przyjemny zapach. Biały jeleń często stosuję no ale to zapachu mało daje przyjemnego.
Kosmetyki - kiedyś bardzo lubiłam emoilum, obecnie mało używam. Na jonsony, nivee czy inne szkoda kasy ho ja je będę kończyć. Moje dziecki problematyczne więc używam specjalistyczne kosmetyki.
I pisalam kiedyś - zbieram probki po aptekach. Krochmal do kąpieli też się sprawdza!

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mydlo bambino też uzywalismy i do teraz uzywamy szamponu z bambino.

Tekila moja córka używala przez bardzo dlugi czas żelu do mycia ciała i włosów właśnie z Nivea z serii niebieskiej, ten płyn do kąpieli tez przez jakis czas mielismy. Ale jako szampon, jak napisalam wyzej, wolę bambino. Ostatnio kupiłam tez ten żel biały i tez ok. a od może 2 tyg. mamy tez rossmanowski żel do mycia i póki co nic sie nie dzieje.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny to naprawdę trzeba spróbować. Moja od wszystkiego co Nivea ma wysypke,a ma już 4 lata. Ja do pół roku używałam emolientow 3w1 czyli tylko do wanny się wlewalo i tym mylo + w razie potrzeby oliwka bambino. Z kremów to tylko linomag bez cynku z Wit a. Miałam bephanten czy sudokrem ale u małej się nie sprawdziły. Pieluchy były pampersy i chusteczki tez potem przeszliśmy na dade.
Teraz też kupiłam emolienty, kremy linomag sudokrem i bephanten bo a nuż będą wolały :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry