reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

w zasadzie kazda mama uczy sie w pewnym momencie rozpoznaac placz swojego dziecka ale nie pogardzilabym aparacikiem.chocby dlatego by go przetestowac i zobaczyc czy naprawde dziala?moze jesli doczekam sie drugiego
 
reklama
Zakupiłam kojec dla Radka :)
kojc6e.jpg

Najmniejszy, jaki znalazłam na Allegro, jest bardzo fajny :)
 
kropa-ty to masz cos z tymi misiami:)) u nas na szczescie pogoda poki co na "bez czapki" ale pewnie zimnica jeszcze wroci.musze poszukac malej jakies wiosenne

tweenie-ja na szczescie dalam rade zimie i nigdy nie utknelam tymi moimi malymi kolkami.w tym roku juz opadow snieznych sie nie spodziewam.
 
kropa-nawet nie wiem ile stopni bo termometru nie mam ale ogolnie cieplo,slonecznie i bez wiatru.najpierw na wszelki wypadek dalam czape ale okazalo sie dosyc cieplo.
 
Tweenie, fajna rzecz, szkoda tylko, że kupujący ma urlop od 1970 r. :D
hahahahaa, skubany. Pokażę eMkowi, pewno też będzie chciał taki urlopik :-D

a co do kojca... cholera zastanawiam się, czy takie coś mi się przyda... i jak moje dziecię na to zareaguje... Muszę ze względu na asymetrię ograniczyć leżaczek tylko do karmienia, więc jak będę potrzebowała zrobić coś w domu, muszę gdzieś to dziecko bezpiecznie ulokować...
 
reklama
mysza-ja mam kojec od urodzenia ale wiecej przeywaja w nim koty.wczesniej mala nienawidzila lezec sama a teraz za malo jej w nim miejsca bo chce pelzac,za chwile pewnie raczkowac tak wiec stoi sobie sam dla siebie.jest to rzeczywicie dobre by na chwile ulokowac bezpiecznie dziecko ale pytanie czy w nim posiedzi?znam dzieci ktore grzecznie sie bawia a znam i takie ktore nigdy w czyms takim siedziec nie chcialy.ty najlepiej znasz swoje dziecko.ja dam majel luz i niech zasuwa po pokoju.niedlugo po prostuzabezpiecze co sie da

andree-ktos jej bardzo entuzjastyczny z tymi wykrzyknikami:)
czy mnie sie wydaje czy next to bardzo pozadana marka ?
 
Do góry