reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Sasanka-widzialam te butki w zimie:)
moja ma teraz 11 cm stopke.w szafie mam podobny fason butow z h&m rozmiar 16/17 ale one nie maja 13-14 cm.o ile pamietam 12.musialabym zmierzyc ale to jak mala wstanie.sa jeszcze za duze.13-14 to troche za duzo by bylo moim zdaniem bo chyba tak jej noga nie urosnie?choc kto wie?:)w kazdym razie rozmiar 16/17 z h&m tyle nie ma.teraz sobie przypominam ze mam dwie pary w tym rozm to ci pozniej dokladnie zmierzyc moge
 
reklama
pomozcie

chce kupic julce buciki dokladnie takie H&M PIĘKNE BUCIKI dla DZIEWCZYNKI nr 16/17 (1412921355) - Aukcje internetowe Allegro beda uzyte na chrzest bo bedzie miala czerwone dodatki i nie wiem jaki rozmiar teraz ma 11 cm stopke jakbym wziela 13-14 cm to na maj bylyby dobre buty maja gumke wiec tez beda sie trzymaly jesli beda wieksze ale nie chce przesadzic

sasanka, ja bym wziela większe, Jula i tak w nich chodzic nie bedzie, w sensie dreptać. Ale 16/17 to mimo wszystko dużo, 13/14 to na wyrost :)
 
sasanka ale jaki to rozmiar tych co maja 13-14 cm bo pokazywalas ogloszenie z butami rozmiar 16/17 o ile sie nie myle a one nie maja 13-14 cm...troche sie pogubilam.
dwie pary butow z h&m ktore mam w domu (ten sam rodzaj) to 16/17 ale one maja 12 cm i sa dobre (troszke miejsca zostaje) teraz.do maja beda pewnie za male
 
te co w linku to juz po ptakach bo aukcja zakonczona chce kupic tak 13-14 cm dl wkladki wew ale nie wiem jaki to rozmiar

ja operuje centymetrami bo tak najlepiej



a to wogole to w rossmanie sa obiadki z Hippa po 3,99 ja juz zapas zrobilam
 
reklama
Do góry