reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Gusia ja lezaczek już kupiłam Fisher Price"las tropikalny" napisze ci tak ja mam dom dwu piętrowy ,malutkiej łóżeczko mam na górze ale nie wyobrazam sobie na czas jej czuwania siedzieć na górze,tym bardziej ze wiekszości prac wykonuje na dole i w zwiazku z tym dla mnie lezaczek jest zbawieniem bo przynajmniej bede miała małą koło siebie. Przy poprzednich córeczkach tez miałam pierwsza córka nie chciała w nim siedzieć ale z kolei przy drugiej to zbawienie.Zapewne co mama to inna opinia ,ale w każdym razie to jest moja. ;-)
 
reklama
Pochwalę się - oto moje własnoręczne małe dzieła :-)

kaftanik (a właściwie ten misiek i kwiatek po prawej u góry):
Zobacz załącznik 284970 Zobacz załącznik 284971

obrazek do ramki do powieszenia w pokoiku malutkiej:
Zobacz załącznik 284972

śliniaczek (sama wyhaftowałam, uszyłam z pomocą mojej mamy):
Zobacz załącznik 284973 Zobacz załącznik 284974

Zdjęcia kiepskie, ale to chyba przez światło...

Rewelacja!!!!! śliczne !!! muszę ci się przyznać że ja od 2 tyg haftuje i mam już 3 obrazki dla dziecka i mój B. nawet sam jeden obrazek zrobił i dumna jestem z niego niesamowicie
 
Dzięki, dziewczyny! :-) Gaja, mi właśnie ciąża dodała motywacji, bo wcześniej zawsze brakowało mi pretekstu, choć lubiłam haftować od zawsze ;-) Akderk - może też wrzucisz fotki Waszych obrazków? :-)
 
reklama
Do góry