reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
DSCN4437.jpg

Zdjęcie dla Moni.
 
Chciałam poznać waszą opinię o wyrobach early days i w ogóle o angielskich ubrankach, jakich marek szukać, żeby były dobrej jakości. Zamierzam kupić bodziaczki w Sklep internetowy Happy Clothes, czy ktoś już tam kupował? doradźcie czy warto? Doradźcie gdzie można w internecie kupić tanio w dobrej jakości.
 
Wiesz ja mam sporo ciuszkow tej firmy , bo w szmateksie zakupilam - musze Ci powiedziec ,ze wygladaja na dobre jakosciowo i bardzo fajnei wykonane - dzis nawet z tej firmy kupilam sweterek ( boski , z polarem w srodku :-) ) - body tez sa bardzo fajne , mysle,ze warto.A swoja droga fajny ten sklep do ktorego link podalas - bodziaki ladne.A z innych firm to Disney ma fajne - tez mysle dobre jakosciowo , Next , i Mothercare .
 
Dzięki za odpowiedź, w takim razie pewnie zdecyduję się coś tam kupić. Poczekam trochę może ktoś się wypowie o jakości obsługi i jak długo się czeka na przesyłkę.
 
Wiecie co ta poduszka rogal jest genialna - siedze sobie wlasnie oparta na niej i narawde super odbarcza plecy i duzo wygodniej i lzej sie siedzi .
A z innej beczki w Biedronce jest super promocja na pampersy Hugges'a - 29,99 mega paka tj . 3 -ka - 99 szt - niestety nie ma mneijszych - promocja zaczyna sie od 3ek wlasnie.
 
reklama
Do góry