reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Mam problem
Jakie macie kombinezony ?
tzn czy od razu na zimę czy jesienne też kupowałyście?
i jaki rozmiar ? 62 czy lepiej 68 ciuszki nosi rózne w tej chwili kaftaniki 56
śpiochy 62 i juz nie wiem co kupić
 
reklama
Ja mam dla swojego 68 kombinezon zimowy, jak coś to bedzie za duży , ale to lepiej niż za mały, poza tym jak widze po swoich ciuszkach to co inna firma to rozmiarówka znacznie się różni.
 
ja na szczęście nie kupowałam zimowego kombinezonu bo jakbym kupiła to napewno byłby za mały... mój gigant już teraz nosi rozmiar 62-68 (w zależności od producenta ubranek) jeżeli chodzi o rozmiar 56 to tylko 2 pary śpioszków były dobre a reszta poszła w odstawkę

Jeżeli chodzi o jesienne spacery to zamiast kombinezonu kupiłam dresik trochę grubszy w rozmiarze 62 i jest spoko
 
ja na szczęście nie kupowałam zimowego kombinezonu bo jakbym kupiła to napewno byłby za mały... mój gigant już teraz nosi rozmiar 62-68 (w zależności od producenta ubranek) jeżeli chodzi o rozmiar 56 to tylko 2 pary śpioszków były dobre a reszta poszła w odstawkę

Jeżeli chodzi o jesienne spacery to zamiast kombinezonu kupiłam dresik trochę grubszy w rozmiarze 62 i jest spoko

No wlasnie, mnie sie tez wydaje ze w kombinezonie pod kocem jest troche za cieplo w taka jesienna pogode ze slonce na przyklad :-)
 
Ja mam kombinezon na 62 ale podejrzewam, ze na luty bede potrzebowala na 68. Ale to zalezy od firmy. Rozmiarowka jest strasznie rozna.
U nas dzis bylo tak cieplo , ze malego wiozlam w wozeczku w samym dresiku i bez czapeczki bo sie zapocil.
 
reklama
nasz pierwszy spacerek i pierwsza proba wozka:)
Roan spisal sie swietnie:)

dolaczam zdjecie:)
 

Załączniki

  • spacer.JPG
    spacer.JPG
    77,7 KB · Wyświetleń: 93
Do góry