reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Beniaminko....śliczny wózeczek :) kolorek rewelacja:))
gratuluje zakupu;-)

co do chodzików to ja także nie używałam i raczej jestem ich przeciwnikiem
kolega doktor ortopeda,bardzo obrazowo mi kiedys wytłumaczył co znaczy takie pionizowanie na siłę dzieciaczka
ale to indywidualna sprawa każdej mamy ;-)
przy Marcelku mielismy pchacza
swietnie sie sprawdził gdy młody zaczął sam wstawać
pomógł Marcelkowi w stawianiu pierwszych kroczków
 
reklama
Karolina , Oliwka - noooo wy już jesteście gotowe na przyjęcie bejbików!!!:-)
co do chodzików to ja nie wiem czy będe używac, słyszałam rózne opinie, koleżanka mojej siostry wsadzała malą w chodzik i ma krzywe nóżki, moja siostra też sadzała i mała ma normalne, a sama zarzekała się ze w chodziku nie będzie dziecka trzymac zeby nie miało krzywych nóg. tak więc każdy ma swoje zdanie , ja nie mam pojęcia jak to będzie.
ja nie planowałam kupna chodzika i ogólnie byłam na "nie" ale dostałam od kuzynki i w sumie młoda trochę w nim polatała:tak:opinie są różne...młoda cała i zdrowa, nic jej się nie stało, córa kuzynostwa też, moi siostrzeńcy też biegali w chodziku i żyją, więc myślę ,że uzywany z głową nie wychodzi dziecku na złe!!(ja sądzę ,że może zbyt wczesne wkładanie do chodzika może mieć negatywny wpływ?) A pomocny jest z pewnością bo maluch może bez przeszkód się przemieszczać i nie marudzić chociaż przez chwilkę:-p:rofl2: a my możemy zająć się obiadem itp itd...:sorry2:
 
Nie wiedzilam gdzie to wstawic mam nadzieje ze trafilam;-)

To pokoiczek naszej Amelki
 

Załączniki

  • 24072010118.jpg
    24072010118.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 307
Beniaminka - super ten wózeczek! Chodzika bym nie kupowała, ale skoro dostałaś go gratis, to myślę, że od czasu do czasu można dziecko do tego włożyć. Jestem zdania, że wszystko robione z umiarem jest OK, a przesada w każdą stronę jest zła. A psiak w chodziku - boski!

Olcia - śliczny pokoik! I firanki cudne - takie dziewczęce - bardzo mi się podoba!
 
Cieszę się, że i Wam kolorek się podoba. Babci- teściowej chyba mniej, jest w sanatorium i telefonicznie zapytała o kolor. Ja jej mówię, że limonkowy- i zawiesiła głos " ale nie taki żarówkowy, krzykliwy? " Hmmm, no trochę właśnie taki ;-) Limonkowo-zielony i Ok :-)
Olcia- cuuuudny ten pokoik, te zasłonki-firanki sa prześliczne, i łóżeczko, ech...no jestescie już gotowi!:-)
 
Beniaminko to Tobie ma się kolorek podobac a nie babci ;-)limonkowy cudny, wózeczek ogólnie jest super.

Olcia- ale śliczne gniazdko dla maleństwa, firaneczki bardzo mi się podobają, mała będzie miała tam przytulnie jak u mamusi w brzuszku
 
reklama
Dziewczyny piekne kąciki dla Waszych maleństw. Ja jeszcze nie mam takiego kacika z racji tego ze mamy jeden pokój i z tym bedziemy czekali do ostatnich dni.
Ja mam pytanie do doswiadczonych mam które uzywały osłonek na piersi. Jak sie je dobiera? Bo chce kupic na wrazie W a nie wiem jakie bo sa małe i jakies inne i kurcze nie mam pojecia jak to sie dobiera rozmiarowo. bo przeciez nie mozna se w sklepie przymierzyc..hiiii
 
Do góry