reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
magi ja właśnie też się nad tym zastanawiałam, są tylko dwa rozmiary małe i uniwersalne, ja mam duże brodawki i nie wiem które kupic, i chyba na razie sobie odpuszczę, jak będa mi potrzebne to kupie wtedy bo nie wiem czy te uniwersalne by nie były za małe. Tak wogóle jakieś 5 lat temu miałam ropień piersi i zabieg i nie wiem czy wogólę mogę karmic, muszę lekarza się zapytac
 
Ja nie wiem ak powinny wygladac sutki ukształtowane do karmienia..hahaha. Ja mysle ze ja mam tycie narazie , a to dlatego ze niewiele mi sie zmieniły..baaa raczej wcale, tylko objettosc piersi o jeden rozmiar i tyle. zobacze jak to bedzie jak juz pokarm bedzie sie gromadził, moze mi sutki troche sie zmienia, bo arazie to jakies takie małe i plaskie.
 
a ja właśnie mam małe piers a sutki zawsze wielkie, rozmiar w ciąży mi się nie zmienia, ale pewnie później troszkę podrosną:-D to i sutki będą jeszcze większe:crazy: dlatego się wstrzymuję z tymi nakładkami
 
kurczę dziewczyny karmiłam 2 dzieci a nie widziałam nigdy takich osłonek...po prostu nie potrzebowałam ich....u mnie z sutkami ok, idealne do karmienia nie za duże otoczki za to sam sutek jak smoczek od butelki:-D i poranienia czy bolesność leczę swoim pokarmem, maść bepanthen też...ale pokarm najlepszy....dziewczyny będzie dobrze jak dziecko przyssa się pierwszy raz sutki nabiorą kształtu i będzie ok:tak:

olcia pokoik marzenie, nawet moja 5 latka spałaby w takim ( tylko nie w łóżeczku :-D ) piękny!!!!!
 
Ja tez bym wolała karmić bez tych osłonek ale kupilam aby mieć w razie W
ja mam też pytanie
kupiłam biustonosze dwa do karmienia i takie mam pytanie czy po porodzie obwód pod biustem się zmienia czy może się zmienic tylko miseczka? sorka za byc może głupie pytania ale no nie wiem po prostu :sorry2:

jakby któs był zainteresowany kupilam od tego sprzedawcy
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
OLCIU! Cudny pokoik!
BENIAMINKA! Świetny wózek, mój ulubiony kolor!

Ja stosowałam nakładki AVENTU. Nie pamiętam rozmiaru... Nie pamiętam, czy w ogóle zwracałam uwagę na to. Może były uniwersalne? W każdym razie życie mi uratowały!
 
Dziewczyny piekne kąciki dla Waszych maleństw. Ja jeszcze nie mam takiego kacika z racji tego ze mamy jeden pokój i z tym bedziemy czekali do ostatnich dni.
Ja mam pytanie do doswiadczonych mam które uzywały osłonek na piersi. Jak sie je dobiera? Bo chce kupic na wrazie W a nie wiem jakie bo sa małe i jakies inne i kurcze nie mam pojecia jak to sie dobiera rozmiarowo. bo przeciez nie mozna se w sklepie przymierzyc..hiiii

Magi tak naprawdę to czy kupisz te czy te to bez rożnicy, ja przy Hubercie miałam te uniwersalne z Aventu, a teraz sobie kupiłam małe.
To chodzi głównie o wielkośc końcóweczek tych które dziecko bierze do buzi. Do tych uniwersalnych musialam troszkę dłużej przyzwyczajac Huberta, ale potem ciągnął bez problemu. Te małe mają mniejsze końcówki także na początek mogą byc lepsze ;)
W szpitalu jak zaczęły się już pojawiac problemy u mnie z zaropiałymi sutkami dali mi oslonki ale takie mega wielkie - o rany Hubert nie mieścił tego wogóle w buzi - okropieństwo!!!
 
reklama
no i tak sie napatrzyłam na te wasze cuda i u mnie też ruszyło z kupowaniem.. w sobotę wybrałam łóżeczko dokładnie takie, ale w niższej cenie... :-) w sklepie u nas była mega okazja...
http://sklep.dzidzio.pl/szczegoly/8357/lozeczko_eryk_z_szuflada_ciemny_braz_gluck

i pościel też z glucka, bo wydawała mi się super gatunkowo.. :-) i co najlepsze wygraliśmy aukcję z ciuszkami dla Małej.. ;-) jak tylko przyjda wkleję i się pochwalę..
 
Ostatnia edycja:
Do góry