reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Calineczka - ale tanie te staniki. Daj znać, czy dobre gatunkowo jak przyjdą!

Magi - taki rozmiar miałam przed ciążą ;-)bardzo ładny stanik!

Tosia - łóżeczko wypaśne!
 
reklama
Calineczko koniecznie daj znac czy fajne sa te staniczki- juz kiedys sama na nie patrzyłam:happy:
generalnie nie mam zamiaru wydac duzo kasy na stanik do karmienia bo i tak naprawde żadne mi sie nie podobają... ja lubie ze sztywnymi miseczkami...

szalejecie kochane z wyprawkami- jak miło nacieszyc oko waszymi fotkami :)
 
Tosia - te są faktycznie fajne, tylko, że ja mam zawsze problem z kupnem stanika - jakaś taka niewymiarowa jestem i zanim kupię coś, co dobrze leży to mierzę przynajmniej kilkanaście sztuk. A pewnie jeszcze gorzej będzie z tymi do karmienia. Musiałabym przymierzyć zanim kupię i wydam kilkadziesiąt zł ;-)
 
Tosia - super te staniki, wrzucilam do ulubionych:)pierwsze takie nie "babcine" tylko ja wciaz czekam, bo poki co musialam wczoraj kupic dwa nowe staniki na teraz, bo mi bylo ciasnawo:)a to jeszcze prawie 2 miesiace, wiec nie wiem co mi tam urosnie:)
 
Mam juz w domu te biustonosze dzisiaj dotarły i tak
-nie wiem jak po praniu ale na razie wyglądają bardzo ładnie tzn w rzeczywistości nawet ładniejsze niz na tych manekinach
- kolorki fajne ja mam jeden rózowy jeden ecri
-nigdy nie nosiłam bez usztywnień ale jak przymierzyłam wydaja sie wygodne ( tylko j sa na styk więc jak mi cycki jeszcze urosną to kupię wieksze obecnie mam 80c a przed ciążą nosilam 70 b:szok:)
-nie chcialam kupowac mega drogich i tutaj cena mnie przekonała a u nas w okolicy to tylko takie cenowo , że masakra
-moja mama jak zobaczyla to stwierdziła , że teraz to takie cuda robią kiedys tego nie było
-szerokie ramiączka jak na moje oko (zwykle w biustonoszach miałam cieńsze )
-no i mają ładny wzór tzn nie sa gładkie te co ja zamawiałam bo widziałam , że gładkie tez tam mieli
 
Dziewczyny widze, ze niezle szalejecie.

Karolina Ty jak widze wszystko masz juz gotowe. Pokoik ekstra, szafka pełna ciuszków, a wózeczek rewelacja. Tez sie zastanawiałam nad x-landerem, ale mógłby byc ciut tanszy. Czy to jest model xa, i jesli mozesz powiedziec, to ile kosztował. Bo ja ogladałam 2w1 i kosztował prawie 1700.

Beniaminka wózeczek super, kolorek tez fajowy. Zazdroszcze ze masz juz to za soba. Ja jakos nie moge na nic sie zdecydowac.

Olcia ekstra pokoik:tak:

Calineczka jesli dobrze wyczytałam to masz wózeczek Tako jumper x. Tez ogladałam w zeszłym tygodniu, i tez mi sie w miare spodobał. Facet miał na sklepie jeszcze Tako Warrior, i teraz to juz mam metlik w głowie. A najgorsze ze kolorki na sklepie nieciekawe, a z kawałka materiału to ciezko wybrac. A czy spacerówka nie wydaje Ci sie duzawa. Bo obawiam sie ze na wiosne to i tak bede biegac za mniejsza spacerówka.


Jesli chodzi o stanik to nie bede kupowała specjalnego do karmienia. Kojarza mi sie z babcinymi:-D
 
KasikN82 prawdę mówiąc nie myślałam o tym czy spacerówka jest duża jakos nie przykuło to mojej uwagi
One w tych trój funkcyjnych to chyba zawsze wychodza większe .......
 
Tak , spacerówka w Tako jest duża, ale wg Pani od której kupiłam ten wózek TAKO, spacerówka juz od 5 miesiąca spkojnie, bo mozna w róznych pozycjach dziecko ta kłaść i sa takie ładne pokrowce na nózki, budka, i folia przeciwdeszczowa, sporo Tako maja dodatków. A pewnie za rok to i tak kupię małą spacerówkę - parsolkę- 3 kg wagi i bedzie spokój, o ile dzidzia nie zechce juz tylko w jezdziku, bo dziewczynka od którek kupilismy wózeczek nie miala jeszcze roczku jak przestała chcieć w tym siedzieć, także wózek mało używany, co nam odpowiada.

Staniki do karmienia kupiłam 2, jeden Anabel taki droższy i jest naprawde super kupilam 75 E, wczesniej nosilam 75 d, i pasuje jak ulal, chociaz tak jak Dagna zawsze musze wiele modeli przymierzyc bo mam tak rozstaw piersi ze potem mi bokami wychodza, ale ten jest Ok.Drugi kupilam miekki z bawełny , coś jak top, ale nie lubie go, bo rozpłaszcza tylko piersi, raczej nie podtrzymuje.

Tosia, ładne te staniki i topy-gorseciki :-)Cos bym wybrała...ale poczekam bo wiem ze znowu biust urosnie, i to jak !
 
reklama
Do góry