reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

dziewczyny chciałam zmówić ten wózek coo nim myślicie bo się zastanawiam
WYPRZEDAŻ - SUPER WÓZEK NA SKRĘTNYCH KOŁACH! (1144603103) - Aukcje internetowe Allegro
a i znalazłam taka wkładke do fotelika myslicie że się nada
MATERACYK, WKŁADKA do fotelika, wózka, leżaczka (1134706642) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo dawno mnie tu nie było, ale czytam sobie co piszecie. Jesli chodzi o ten wózeczek to właśnie na niego czekam, dziś ma przyjść. Dodatkowo kupiłam fotelik z adapterami. Pisałąm do ludzi, którzy kupili i są bardzo zadowoleni. A cena faktycznie rewelacja. Pozdrawiam aguch_pn
 
reklama

Załączniki

  • pościel 005.jpg
    pościel 005.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 97
  • pościel 001.jpg
    pościel 001.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 110
  • pościel 002.jpg
    pościel 002.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 105
  • pościel 003.jpg
    pościel 003.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 93
  • pościel 004.jpg
    pościel 004.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 91
mpik28 bedziesz baaardzo zadowolona z tej poscieli, moja corcia ja ma tylko ze zolta uzytkujemy ja juz ponad rok i nic sie nie dzieje nie ma tzw bobkow z zapieciemi tez nic sie nie dzieje takze super wybor:-)i przecudowny pokoik ma twoja pociecha:-)
 
Dziękuje dziewczynki:)CIesze się, że się podoba:) agata1985- dobrze wiedziec, że to porzadna posciel:-)Jescze bardziej sie ciesze:)
 
Dziekuje aga:) tak kojec dostalam gratis do lozeczka:) kupiłam na all- uzywane:) choc w sumie nowe bo dzidzia spala z rodzicami, wiec nie ma sladow uzytkowania:) dostalam jeszcze materaz prawie nowy nio i wlasnie ten kojec za cale 125zl:)
a wozeczek tez mi sie podoba:)))
widze ze jestesmy tak samo w ciązy:) termin z om 8wrzesnia,, a z usg??? mi ost gin powiedzial 2.o9?
 
Mpik82 - uwielbiam posciel z tej firmy, a zwlaszcza seria serca. Poluje na nia uparcie, ale calutki komplet jednorazowo mnie przerasta, bo to i wozek teraz kupilam i lozeczko, komode, i remont...oj te wydatki, ale innej poscieli nie chce, mam juz kupiona uzywana Gluck ale niebieska , a bedzie Julka ;-) To teraz dozbieram na te SERCA i zakupie, skoro tak chwalicie ze super jakosc, bo wyglada bosko :-) Tylko co wybrac dla dziewuszki, wszystko sliczne ....
Mpiku i w ogole sliczny kacik dla malutkiej :-) Fajne zakupy poczyniłaś! Tylko gdzie ten kojec, czy ja niedowidze, na tych zdjeciach widze lozeczko i kawalek wozka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo dawno mnie tu nie było, ale czytam sobie co piszecie. Jesli chodzi o ten wózeczek to właśnie na niego czekam, dziś ma przyjść. Dodatkowo kupiłam fotelik z adapterami. Pisałąm do ludzi, którzy kupili i są bardzo zadowoleni. A cena faktycznie rewelacja. Pozdrawiam aguch_pn

daj znać jak już przyjdzie wózek jestem ciekawa twojej opinii a nosidełko już mam bo dostałam od kuzynki i narazie interesuje mnie sam wózek
 
Do góry