reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

A ja sobie kochane mysle ze te ciuszki co mam,to chyba popiore i poprasuje w polowie lipca, bo pozniej to bedzie ciezko!,teraz juz mi czasami ciezko,a jaeszce chce firanki poprac i okna pomyc w sierpniu wiec roboty troszku mnie czeka.
Tylko tak mysle czy te ciuszki w szafie mi sie nie zakurza do narodzin malenstwa?

 
reklama
aga26ka fajniutka ta wanna, w takim razie też taką wezmę, bardzo mi się spodobała

onionek, powiedz brałaś to z szufladą, bo ja chce łóżeczko z tej serii ale z misiem i nie wiem czy z szufladą brac, przykrywana jest?

przyszła-mama ja też za jakiś tydzień będe prała i prasowała i moim zdaniem to już czas chyba, raczej się nie zakurzą, ale niech bardziej doswidczone mamusie się odezwą w tej sprawie :)
 
dziewczyny czy ktoras z was uzywala butelki tomme tippe??? jakie macie opinie???

Ja miałam butelki tt są oki ! Zresztą to chyba kwestia przyzwyczajenia!! Na początku karmiłam młodą butlą aventowską bo ma mniejszą dziurkę a potem dorosła do tt!! Teraz piję z miękkiej butli lovi i żadnej innej nie chcę ale to właśnie kwestia przyzwyczajenia!!
A ja dzisiaj kupiłam pokrowiec na przewijak bo mój taki poobrywany już i trzeba zakryć dziury:-p;-)
 
my z mężem dzisiaj buszowaliśmy po sklepach :-) i odkryłam superaśny sklepik gdzie za: łóżeczko, materac kokos-pianka, wypełnienia pościeli, komplet poszewek, prześcieradło, ochraniacz na szczebelki i rożek zapłacimy 270 zł czyli mniej niż na allegro :-) jeszcze sprawdzimy ceny w Olsztynie ale jak coś to będę tam kupować :-)
 
oj i ja dzisiaj po zakupach!
w koncu sie przelamalam i kupilam podklady, wklady i majty jednorazowe!poza tym tez 2 koszule, wkladki laktacyjne i dla poprawienie humoru 2 bluzki:)promocje sa straszne, bo kupujemy cos czego nie planowalismy!
i dla dzidziusia dokupilam jakies ubranka, nozyczki i cazki do paznokci, grzebyczek i szczoteczke, oliwke i balsamik:))))a i jeszcze jeden recznik, bo jeden mialam:)

i wiecie, co?niby same bzdury, a pieniazki uciekaja, nie wiadomo gdzie i kiedy?no ale coz?stwierdzilam, ze nie ma na co czekac, zawsze kolejne rzeczy mozna z listy skreslic:)bo i dni juz coraz mniej zostalo...
 
A ja sobie kochane mysle ze te ciuszki co mam,to chyba popiore i poprasuje w polowie lipca, bo pozniej to bedzie ciezko!,teraz juz mi czasami ciezko,a jaeszce chce firanki poprac i okna pomyc w sierpniu wiec roboty troszku mnie czeka.
Tylko tak mysle czy te ciuszki w szafie mi sie nie zakurza do narodzin malenstwa?





Ja mam juz poprane i poprasowane te najmniejsze, potrzebne na dzien dobry - poukladalam na kupeczki i zawinelam w reklamowki do komody, zeby nie uciekl zapach proszku :-)
Tez wyszlam z zalozenia, ze pozniej bedzie co raz bardziej ciezko, wiec warto choc czesc tych najbardziej potrzebnych rzeczy miec juz przygotowana.

aga26ka fajniutka ta wanna, w takim razie też taką wezmę, bardzo mi się spodobała

onionek, powiedz brałaś to z szufladą, bo ja chce łóżeczko z tej serii ale z misiem i nie wiem czy z szufladą brac, przykrywana jest?

przyszła-mama ja też za jakiś tydzień będe prała i prasowała i moim zdaniem to już czas chyba, raczej się nie zakurzą, ale niech bardziej doswidczone mamusie się odezwą w tej sprawie :)

Ja wzielam z szuflada - doszlam do wniosku, ze bede tam mogla schowac co nieco.. np. kolderke, jesli maluszka poloze w spiworek, albo poduszke - bo przeciez do pewnego momentu maluszek spi bez niej. Pozniej ewentualnie mozna tam wlozyc np. pampersy na zapas.. :-) Ta szuflada jest na takich kulkach wysuwana ..

dziewczyny a duzo ubranek na 62 kupujecie, bo ja mam nie za wiele i sie boje ze nie starczy a 56 w ogóle nie mam,

Ja mam 56 zaledwie kilka, od razu kupowalam wieksze - najwyzej maluszek bedzie mial troszenkie za duze na dzien dobry :-)
 
reklama
Do góry