reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Gizelka no super poprostu i wózeczek i ciuszki...i wazne ze jestes zadowolona z zakupów ;)
Onionku, cholercia szkoda ze Ty tak daleko odemnie mieszkasz...mamy podobny gust, brzuszki i synków...hahaha
Ja tez sie napaliłam na x-landera ale na wersje xa, juz byłam ogladac w sklepie i bardzo mi przypasił jest zwrotny nie taki ciezki bo porównywałam z innymi i wlasnie w spacerówce siedzisko opuszcza sie na plasko do spania. No i mój fotelik pasuje do niego ;)
Kasiale dzieki za info o tym modelu...to mówisz ze wcale nie taka ciasna ta gondola? bo sie troche martwiłam.

Magi - ja juz pisalam kiedys, ze jak urodzimy, pokarmimy to zrobimy sobie spotkanie BB gdzies po srodku Polski :-)

Ja chcialam x-landera kupic przez allegro, bo u mnie w miescie bieda :-)
 
reklama
Wklejam kilka zdjęć rzeczy, które wczoraj dostaliśmy. Jest ich strasznie dużo, więc reszta innym razem.

Zobacz załącznik 256403Zobacz załącznik 256404 xx.jpgZobacz załącznik 256406Zobacz załącznik 256407Zobacz załącznik 256408Zobacz załącznik 256409Zobacz załącznik 256410
 
magi, onionek ja też chciałam kupić używany na allegro ale nie było wtedy bo to była w miarę nowość, a wiecie co przy wyborze wózka ja sugerowałam się właśnie używkami na allegro, jak ich nie było tzn. że się sprawdzają i nikt nie chce sprzedawać, a jak wózki były sprzedawane po 2 m-cach to mi trochę podpadało że coś było w nich nie tak i trochę może to głupie ale właśnie tak trochę sobie wybrałam wózek poprzez taką dedukcję, no bo niby skąd mogłam wiedzieć czy dobry jest i w sumie nie wiedziałam co powiniem mieć żeby się sprawdzał funkcjonalnie, a na forach to co człowiek to inna opinia :szok: a w sklepach sprzedawcy to wiadomo, a wydatek nie mały więc duże ryzyko...

dagna słodkie te ciuszki
 
Kasiale masz racje, ja wczesniej tez patrzyłam za Mutsy transporter i znalazłam na allegro tylko kilka sztuk, a w tym sklepie co byłam ostatnio to nawet nie mieli...i tak sie zastanawiam czy dlatego ze wmiare nowy czy dlatego ze malo kto go kupuje a cena chyba 100zł wiecej jak x-lander xa. Natomiast x-lander jest rozchwytywany i ma najwieksza sprzedawalnosc.
 
no ja kupowałam w sklepie u mnie w mieście, ale na zamówienie i czekałam 4 tygodnie, jakoś tak bałam się przez internet bo potem w razie jakiejś reklamacji to trzeba wysyłać, a to duży gabaryt a tak oddać do sklepu i po sprawie ale na szczęście obyło się bez reklamacji :tak:
 
reklama
Gizelka a tak się martwiłaś a będziesz mieć wyprawkę szybciej niż niejedna wrześniówka:)fajnie:) My mamy też tani wóżek, ale był nowy za 55 zł. fimy kaps3- to polska firma, wózek sprawdził się nawet w bardzo ekstremalnych wrunkach, tak, że mogę polecić, jedyny mankament, to, że gabarytowo wielki i nam się do bagażnika nie mieści, więc jeździł zabezpieczony z przodu, teraz, żeby na rodzinną wyprawę się wybrać potrzebny będzie mniejszy i koleżanka porzyczy mi ten z seri fotelik nakładany na stelaż..
 
Do góry