reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Ja też na początek kupię chyba 4 paczki. U mnie w rodzinie i wśród znajomych jest tak, że jak goście przychodzą w 1 odwiedziny do dziecka to najczęściej przynoszą pieluchy, bo z prezentami nie zawsze się trafi a pieluchy się zawsze przydają, w każdej ilości. Sama w tym roku kupowałam ich mnóstwo dla rodziny :-)
 
Jak tak patrzę na wasze zakupy to ogarnia mnie strach bo ja jeszcze nic nie mam:szok:
Oczywiście większe rzeczy są upatrzone ale jeszcze stoją w sklepie...
W wekend planuję malowanie pokoju i kupno komody i później mogę zacząć szaleć z zakupami:-)
 
no my dzisiaj tez po zakupach, tylko za bardzo leniwa jestem zeby zdjecia robic:)moze jutro:)
kupilam wanienke, posciel do kolyski , steryzlizator Aventu i taki komplet startowy butelek dla noworodka (4 butelki ze smokami, smoczek uspokajacz i szczotka do mycia butelek)pol godziny sie zastanawialam w sklepie, ktore butelki Avent czy Tomee-Tippie, w koncu poszlam do innego i wybralam Avent!!!sama sie przekonam, bo ile Mamus tyle opini!
z ubrankami stwierdzilam, ze sie teraz wstrzymuje i czekam az w sklepach pojawia sie kolekcje jesienno-zimowe!w razie czego, na poczatek juz mam!a np.nigdzie nie moge znalezc body z dlugimi rekawkami! i zazdroszcze tym , ktore dostaja ubranka, ja nie mam na co liczyc...

i jesczce Wam powiem jaka ja zakrecona jestem!stwierdzilismy dzisiaj , ze trzeba zaczac kompletowac torbe do szpitala...
w mothercare ogladalismy takie koszulki do karmienia, ale ja po chwili namyslu stwierdzilam, ze jescze sie trzeba wstrzymac, bo nie wiadomo ile mi do tego czasu brzuch urosnie...dopiero w domu pomyslalam , ze to juz bedzie po porodzie, wiec i bez ogromnego brzucha...wiec nastepnym razem kupie, tylko moze rozmiar, dwa wieksze niz moje normalne, przedciazowe...jak myslicie?
 
w mothercare ogladalismy takie koszulki do karmienia, ale ja po chwili namyslu stwierdzilam, ze jescze sie trzeba wstrzymac, bo nie wiadomo ile mi do tego czasu brzuch urosnie...dopiero w domu pomyslalam , ze to juz bedzie po porodzie, wiec i bez ogromnego brzucha...wiec nastepnym razem kupie, tylko moze rozmiar, dwa wieksze niz moje normalne, przedciazowe...jak myslicie?
A to dzisiaj poszalalas, ja tez wlasnie zamowilam lozeczko turystyczne. A co do rozmiarow po porodzie to z tym bywa bardzo roznie ja juz po trzech tygodniach wrocilam do swojej poprzedniej formy tylko w biuscie mi zostalo ( i to do dzisiaj).
Ale nie moge sie doczekac jak juz bede piekna i szczupla:-) - wtedy bede atakawoc sklepy z piekna bielizna. A te z okresu ciazy wyrzuce do smieci;-)
 
Jezeli mowa o pieluszkach to ja zapytam czym sie róznia Pampers newborn 1 2-5kg, od PAMPERS PREMIUM CARE 1 NEWBORN 2-5kg 78SZT ?
 
reklama
Magiii ratunku!!!!!!!Ty mnie znowu straszysz!hihi!
ja nie mam jak zwykle pojecia o czym mowa!

ja nawet z ubrankami mam problem - tutaj nie na cm, ale na wiek!! z tym, na metce ubranek newborn jest napisane do 4.5 kg, wiec ja tylko pare takich kupilam, bo one wizualnie mi sie takie maciupkie wydaja, ze nie moge sobie wyobrazic jak ja bede taka Kruszynke ubierac!reszte kupuje 0-3 m-ce, najwyzej beda troszke luzne na poczatek.

Saara - ja bym sie wcale nie pogniewala gdyby mi w biuscie zostalo!calkiem mi sie teraz podoba;)

no Mamuski!wytlumaczycie z tymi pieluszkami?

Dagna - to jest mysl!ale moze odwrotnie, bo premium powinny byc chyba lepsze:))))
 
Do góry