reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

onionku ja mam x-landera i wcześniej opisywałam wady i zalety ale mogę ci napisać jeszcze raz ;-)
wydaje mi się że ten tako jamper x jest bardzo podobny do x-landera i jest trochę tańszy ale nie prowadziłam.
A x-lander no cóż wózeczek jak dla mnie super, mam go już 2 lata i teraz też nie kupię innego, w gondolce mój synuś jeździł do stycznia, miał wtedy 7 m-cy i nie zaobserwowałam żeby było mu ciasno. Poprostu chciałam już coś innego i przeżuciłam się na spacerówkę a i synuś zadowolony bo w końcu mógł sobie coś pooglądać:-) Spacerówka ma super śpiworek który ochrania buźkę przed wiatrem także i zimą mu nie było zimno.
Jest dość ciężki także ja wypinałam samą gondolę i wnosiłam synka na 2 piętro i dałam radę. Jest dość duży więc trzeba zobaczyć czy zmieści się do bagażnika ale ma wyjmowane wszystkie kółka więc raczej nie powinno być problemu.
Pytaj co chcesz się dowiedzieć o tym wózeczku.

Dzieki Kasialle za pomoc :-) Moja szwagierka ma tez x-landera i mowi, ze jest spoko. Mi zalezy na tym, zebym miala mozliwosc w spacerowce obrocic raczke tak - zeby miec dzidzie na przeciwko siebie a wiem, ze nie w kazdym typie tego wozka jest taka opcja. Czy u Ciebie jest?
 
reklama
onionku nie mam takiej opcji ale jest okienko w budce przez które można podglądać dzidźkę :tak: a mam x-landera xa, nie wiem czy któryś model ma przekładaną rączkę?
 
Onionek też słyszałam,że X-lander jest ok i w porządku...ale u mnie niestety ograniczenia finansowe...polowałam na używany ale siegały cenę 800-900zł....a dla mnie to stanowczo za dużo....więc zdecydowaliśmy sie na atlantica....pewnie ,ze mogłam kupić nowy za 400zł na allegro firmy wózkoland...,ale moja koleżanka ma taki i co chwile jej sie psujea wysyłała już 3 razy w ciągu pół roku ale każda wysyłka to koszt 50zł....więc odechciało mi sie takiego....
No i wczoraj wózek przyszedł i jeszcze część ciuszków od koleżanki na ciut większego chłopaka.....
www
 
Gizela wozek jest swietny i nawet nie powiedzialabym ze uzywany..fakt ze to tylko zdjecia ale napewno wyglada tak samo w rzeczywistosci:) a ciuszki sliczne:) juz by sie chcialo maluszka w domku:)
 
onionku nie mam takiej opcji ale jest okienko w budce przez które można podglądać dzidźkę :tak: a mam x-landera xa, nie wiem czy któryś model ma przekładaną rączkę?

No wlasnie ciezka sprawa :-) Szukam i chyba nie znajde .. moze to okienko w budce wystarczy :-) Ja znalazlam model XQ, identyczny jak na zdjeciu:

http://www.imagic.pl/files//13814/XQ 2009/xq.jpg

Kolor mi tez bardzo odpowiada. Ja generalnie gustuje od fioletow po śliwki, ale to juz fanaberia znalezc w takim kolorze :-)

Gizelka - a ten Twoj ma tez super kolorki, w życiu bym nie powiedziala ze używany :-)
 
onionku a Twoja szwagierka ma model XQ? bo one mają siedziska kubełkowe, nie wiem czy wiesz? była już mowa o tych siedziskach, ja osobiście w modelu XA mam siedzisko rozkładane na płasko i nie jestem przekonana co do kubełkowych ale może się sprawdzają, któraś z mam ma takie ale już nie wiem która.
http://www.x-lander.pl/xa
to jest link do modelu xa, kolekcja z 2010r.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gizelka no super poprostu i wózeczek i ciuszki...i wazne ze jestes zadowolona z zakupów ;)
Onionku, cholercia szkoda ze Ty tak daleko odemnie mieszkasz...mamy podobny gust, brzuszki i synków...hahaha
Ja tez sie napaliłam na x-landera ale na wersje xa, juz byłam ogladac w sklepie i bardzo mi przypasił jest zwrotny nie taki ciezki bo porównywałam z innymi i wlasnie w spacerówce siedzisko opuszcza sie na plasko do spania. No i mój fotelik pasuje do niego ;)
Kasiale dzieki za info o tym modelu...to mówisz ze wcale nie taka ciasna ta gondola? bo sie troche martwiłam.
 
Do góry