reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Pieluszka BELLA HAPPY NEW BORN mają wycięcie na pępek, nie wiem jak pampersy czy teraz też już mają. Kupiłam do tej pory jedną paczkę pieluszek Bella Happy, w tym miesiącu kupię paczkę Pampersów. Nie chcę kupować jednego gatunku, bo przy Ani okazało się, że źle znosiła pampersy i kupowaliśmy Bella Happy. Potem jak miała pół roku aż do końca kupowałam w Rossmanie pieluszki BABYDREAM.
Na początku pieluszki idą jak woda. Znalazłam zeszyt z notatkami jakie robiłam przy Ani, tzn. ile razy karmiłam w ciągu doby, jaki miała przyrost wagi, ile kup na dobę - doliczyłam się 11 kup w ciągu doby:szok:.
 
Dziewczyny a ja mam pytanko co do nożyczek. Bo byłam wczoraj w sklepie, chciałam kupić i nie wiedziałam w końcu które wybrać. Bo są taki węższe, szersze albo z cążkami w komplecie. Takie cążki to przydają się w ogóle?
 
Dziewczyny a ja mam pytanko co do nożyczek. Bo byłam wczoraj w sklepie, chciałam kupić i nie wiedziałam w końcu które wybrać. Bo są taki węższe, szersze albo z cążkami w komplecie. Takie cążki to przydają się w ogóle?

Wiesz to zależy jak Ci będzie łatwiej obcinać paznokcie.
Ja wogóle nie umiałam nożyczkami więc używałam tylko i wyłącznie cążków.
W tej chwili zapewne też tak będzie. Dzidzia ma tak mięciutkie paznokcie, że nożyczkami na równo mnie nie wychodziło cążkami było prościej.
Sprubujesz zobaczysz jak Tobie będzie łatwiej.
 
Wiesz to zależy jak Ci będzie łatwiej obcinać paznokcie.
Ja wogóle nie umiałam nożyczkami więc używałam tylko i wyłącznie cążków.
W tej chwili zapewne też tak będzie. Dzidzia ma tak mięciutkie paznokcie, że nożyczkami na równo mnie nie wychodziło cążkami było prościej.
Sprubujesz zobaczysz jak Tobie będzie łatwiej.

Ja dla odmiany używałam tylko nożyczek. Powiem nawet, że jak moja mała była dzidziusiem, to nie miałam problemów z obcinaniem paznokci. Teraz jak ma 3 lata to wydziera się okropnie i nie mogę sobie poradzić z obcięciem paznokci u nóg.
 
Co do pazurków to ja wolę cążki zwłaszcza,że starszy synek ma pazurki u nóg co rosną nie prosto a zawijają się w opuszki palców i to dopiero było sztuką takie zawijasy obciąć, cążki jedyny ratunek.
 
reklama
dorotka to pampersy 1 są w wersji jumbo pack? bo wszędzie widziałam tylko te małe paczki :unsure:

"1" są tylko w małych paczkach.

A ja ostatnio wkórzyłam się na pampersy, bo ostatnie 2 opakowania które kupiłam strasznie przeciekają, muszę jaśkowi co godzine zmieniać i choć używałam ich przez 16 miesięcy to teraz powiedziałam dość i przerzucam się na inne.

A co do pazurków to u małego dziecka najłatwiej obciąć cążkami. Teraz już uwywamy nożyczek. ja mam z canpola i bardzo dobre są
 
Do góry