reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
gizelko wózek fajowy i wygląda jak nówka, butelek z synkiem używałam Dr'Brown i teraz też chyba zakupię taką, choć korci mnie tommy tipe, a nie nie mogę kupić tommy tipe bo mi się nie zmieszczą do podgrzewacza :-( także pozostaje Dr'Brown
 
Dziękuję mamuśki....ale wy też macie same cudeńka....
Ja też kupiłam butelki Tomme-Tippe2 szt.i zobaczymy czy sie sprawdzą....słyszałam o nich jak przyszłe mamusie mówiły jak leżałam w szpitalu w Poznaiu...i do tego same plusy tych buteleczek-zobaczymy:confused:
 
Piękne te bodziaki:-) :-):-)
Ja wczoraj zamówiłam cała wyprawkę do łóżeczka i zastanawiam się jeszcze nad wózkiem z firmy ANMAR.

Łóżeczko w kolorze teak i pościel nr 3 :)
WYPRAWKA ŁÓŻECZKO 4 KOLORY GP POŚCIEL 17el (1060342947) - Aukcje internetowe Allegro

Oraz wózek nad którym myśle i nie mogę sie zdecydować między kolorami
Grafit+pomarańcz+beż, oliwka+groszek+beż, brąz+cegiełka+beż, brąz+pomarańcz+beż
Superpromocja zestaw wózek+fotelik najtaniej !!! (1064035153) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Gizelko super pojazd wygląda jak nówka
ja czekam az nasz dojdzie
tez używany:-)

z butelek mam dwie z aventu mniejszą 125 i dużą 260

 
Do góry