reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Ja chyba też mam gryczano -kokosowy, kurcze sama już nie wiem:sorry2:na starość pamięć już nie ta:-ptak się zastanawiam czy nie kupić nowego bo on już taki jakiś pokrzywiony:dry:
Ja tak jak Anitas przez pierwsze dni w rożku młodą trzymałam a potem w łóżeczku zamiast poduszki miałam tylko tetrową pieluszkę i zmieniałam ją jak młodej się ulało itp. i kołderkę , poduszkę dopiero podłożyłam jak już większa była. Ogólnie łóżeczka to mogłabym nie mieć bo młoda potem częściej spędzała czas w leżaczku a jak już zaczęła łazikować to wyprowadziła się z łóżeczka całkowicie i preferowała spanie tylko z nami w łóżku:sorry2::eek: więc łóżeczko to stoi sobie w pokoju jedynie dla ozdoby:zawstydzona/y::-p
 
Ja chyba też mam gryczano -kokosowy, kurcze sama już nie wiem:sorry2:na starość pamięć już nie ta:-ptak się zastanawiam czy nie kupić nowego bo on już taki jakiś pokrzywiony:dry:
Ja tak jak Anitas przez pierwsze dni w rożku młodą trzymałam a potem w łóżeczku zamiast poduszki miałam tylko tetrową pieluszkę i zmieniałam ją jak młodej się ulało itp. i kołderkę , poduszkę dopiero podłożyłam jak już większa była. Ogólnie łóżeczka to mogłabym nie mieć bo młoda potem częściej spędzała czas w leżaczku a jak już zaczęła łazikować to wyprowadziła się z łóżeczka całkowicie i preferowała spanie tylko z nami w łóżku:sorry2::eek: więc łóżeczko to stoi sobie w pokoju jedynie dla ozdoby:zawstydzona/y::-p

Ja jeszcze łóżeczka nie mam, ale znajoma ostatnio mi powiedziała, żebym sie zastanowiła głeboko nad jego kupnem bo u niej tak jak i u Ciebie to tylko ozdoba, albo zbedny mebel:confused:
 
Beniaminka dziękuję:)
Szkoda tylko, że dzieci tak szybko rosną. Moja Anulka tak niedawno leżała w łóżeczku a teraz idzie już do przedszkola.
 
dziecko powinno umiec spac we wlasnym lozeczku, towygoda dla rodzicow i dziecka.
oczywicie kiedy placze czy chore to sie zabiera ale tak to spi u siebie i czasami rano przychodzi jeszcze dospac:-)

polecam bardzo rzeczy od David Fussenegger'a:tak: mam kocyk, kupie jeszcze spiworek i kocyk bambusowy

drogie troche ale jakosc swietna, a nie ma to jak przytulny kocyk,ja mam jeszcze 3 drewexa tez fajne:tak:w ogle kocyki,cienkie, grubsze bardzo sie przydaja
bo czesto prac trzeba np 2cieniutkie bawelniane i 2 grubsze


Śpiworki do spania - pościel jedwabna Warszawa PureComfort.pl - jedwabne kołdry letnie poduszki poszewki, pościel antyalergiczna dziecięca jedwabna pościel naturalna pościel hipoalergiczna hypoalergiczna komplety pościelowe koce dla dzieci, bawełnian


i fajne posciele;-)

Nino 3+1 FREE posciel 4 czesci - ochraniacz przesc (1048410097) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
tez polecam ferreti, swietna jakosc;-)cudna milusia bawelna

na prawde warto zianwestowac w kilka rzeczy drozych , co za tym idzie lepszej jakosc;-),bo starcza na dluzej-nadal w swietnej formie nawet po 100 praniach. a dziecko bedzie spalo w tej poscieli do 3 roku zycia, kocyki starczja na jeszcze dluzej. a pierze sie non stop:ulewanie,wymioty,przesikane albo zakupkane:dry:

,ile razy z niemowlecia odkrywalam kocyk,niby wsio wpariatku a tam SAJGON,po uszy i kupa wsszedzie:szok::-D:cool:nigdy bym nie pmyslala wczesniej,ze taka ilosc moze wyjsc z takiego malutkiego brzuszka:eek:

ja 2 uszylam z flanelki kolorowej, Nadi juz sama sobie wybrala, milusie cieple i latwo sie szyje bo tylko boki i male kokardki do wiazania a duza satysfakcja;-)
 
Zalaczam tenisowki, jakie dostalam od kolezanki w niedziele:
 

Załączniki

  • 100523_201055.jpg
    100523_201055.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Hej Mamusie:-) a propos łózeczek to ja po prostu zachorowałam na cos takiego KOŁYSKA CONECO BEŻOWA 3w1 +4-CZ. POŚCIEL GRATIS (1046186452) - Aukcje internetowe Allegro

potem jak dziecko bedzie wieksze to i tak bedzie spało w wiekszym tradycyjnym łózeczku, ale na początek to jakos mi tak wpadło w oko bardzo. Przy pierwszej córeczce mialam wszystko takie duze " bo na dluzej starczy", co z tego skoro ona nie chciala spac w takim lozeczku 120/60, pewnie za duze dla niej bylo, potem juz spala, ale to tak okolo 7 mies., wlasnie do tego momentu mniej wiecej mozna uzywac kolyski.JEST CUDNA.Co o tym myslicie??
 
Do góry