reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Witam Was mamusie;-)
Dzisiaj i ja zaszalałam z zakupkami dla mojej gwiazdeczki:tak::tak:
Kupiliśmy łóżeczko, na razie bez materacyka, ale już mam upatrzony..pościel do łóżeczka zamówiłam u znajomej w sklepie..Powiem Wam, że warto przed kupnem takich rzeczy rozejrzeć sie najpierw po innych sklepach. Pościel którą zamówiłam bedzie mnie kosztowała ok 90 zł, a identyczna w tym sklepie, w którym kupowałam łóżeczko 240zł:szok:szok normalnie! Do tego zakupiliśmy 1-szą paczkę pieluszek Huggies 90 sztuk za 40 zł w promocji więc się opłacało..
No a na koniec coś z ubranek dla mojej córeńki..:-D:-D
Pozdrawiam cieplusio i spokojnego wieczorku życzę:-)
P5172313.jpgP5172312.jpg

1-Daria-2082.gif
 
reklama
KAROLINKARE - te butki PUMY rozlozyly mnie na lopatki... skad je wzielas? tez chce takie :-)
butki kupilam w sklepie znajomej mojej mamuski :) ma jeszcze rozowe ale to moja mama juz sie tym zajela :-):-)

butki pumy- MASARKA!! ja dziś też znalazłam fajne na allegro, poszły za 30 zł, niestety nie zdążyłam :[

dziewczyny, ja jeszcze nic kompletnie nie zamawiałam, nie kupowałam, narazie się rozglądam. na allegro mnóstwo jest sprzedawców, można kupić taniej niż w sklepach- zwłaszcza kiedy się zamówi większą ilość. Możecie zatem polecić mi u kogo kupiłyście dobrze jakościowo ubranka??

co do łóżeczka- strasznie podobają mi się te "turystyczne" z regulowanym dnem, do tego są uwieszone misie, przewijak. super sprawa. na innym forum jednak dziewczyny pisały, że nie są te łóżeczka stabilne wieć sama już nie wiem.

wózek albo zgarnę po młodszej siostrze, o ile gdzieś w garażu się znajdzie, jeśli nie, kupię używany z allegro. za 500 zł można już mieć fajny model wielofunkcyjny :) :)

pozdrawiam
ja moje kupilam za 45 ale nie moglam sie powstrzymas hehe

Witam Was mamusie;-)
Dzisiaj i ja zaszalałam z zakupkami dla mojej gwiazdeczki:tak::tak:
Kupiliśmy łóżeczko, na razie bez materacyka, ale już mam upatrzony..pościel do łóżeczka zamówiłam u znajomej w sklepie..Powiem Wam, że warto przed kupnem takich rzeczy rozejrzeć sie najpierw po innych sklepach. Pościel którą zamówiłam bedzie mnie kosztowała ok 90 zł, a identyczna w tym sklepie, w którym kupowałam łóżeczko 240zł:szok:szok normalnie! Do tego zakupiliśmy 1-szą paczkę pieluszek Huggies 90 sztuk za 40 zł w promocji więc się opłacało..
No a na koniec coś z ubranek dla mojej córeńki..:-D:-D
Pozdrawiam cieplusio i spokojnego wieczorku życzę:-)
Zobacz załącznik 246511Zobacz załącznik 246512

1-Daria-2082.gif
oo widze ze moda malych pumek ciagle trwa:-):-):-)
 
A my upatrzyliśmy taki wózek
Jumper X TAKO +fotelik AUKCJA PRODUCENTA- GRATISY (1042886919) - Aukcje internetowe Allegro
ale kupimy go w sklepie bo niedaleko nas taki zestaw kosztuje 1100 zł. Z wózkiem się jeszcze troszkę wstrzymamy.

Zastanawiam się nad kupnem takiego sterylizatora
Canpol Mikrofalowy sterylizator parowy 2/847 (1019538881) - Aukcje internetowe Allegro
Co o tym sądzicie? Czy to potrzebny wydatek?
Wozeczek sliczny a co do sterylizatora mysle , ze to niepotrzebnie wydana kasa. Mnie tu uczono, , ze nie wolno wszystkiego dziecku sterylizowac na poczatku wystarczy kilka razy wygotowac , a potem juz nie poniewaz dziecko musi miec kontakt z bakteriami ,po to zeby jego system immunologiczny mogl sie rozwijac.
Wiesz lekarka nie pozwolila mi nawet myc piersi przed karmieniem bo znajduja sie na nich pozytywne bakterie od matki. ( Oczywiscie piersi trzeba myc kilka razy dziennie ale min godz przed karmieniem)
 
Ostatnia edycja:
/ja też sterylizatora nie miałam i wystarczało, że gotowałam co jakiś czas. Mały nie miał pleśniawek więc ok;-)
A co do piersi to najlepiej wmasować swoje mleczko:-)
 
a ja miałam sterylizator i będę go też teraz na początek używac. jak dla mnie straszna wygoda i tyle. a jak wyjeżdżałam do rodziców to gotowałam butelki i taki dziwny nalot miały, może to kamień z wody??
 
Witam Was mamusie;-)
Dzisiaj i ja zaszalałam z zakupkami dla mojej gwiazdeczki:tak::tak:
Kupiliśmy łóżeczko, na razie bez materacyka, ale już mam upatrzony..pościel do łóżeczka zamówiłam u znajomej w sklepie..Powiem Wam, że warto przed kupnem takich rzeczy rozejrzeć sie najpierw po innych sklepach. Pościel którą zamówiłam bedzie mnie kosztowała ok 90 zł, a identyczna w tym sklepie, w którym kupowałam łóżeczko 240zł:szok:szok normalnie! Do tego zakupiliśmy 1-szą paczkę pieluszek Huggies 90 sztuk za 40 zł w promocji więc się opłacało..
No a na koniec coś z ubranek dla mojej córeńki..:-D:-D
Pozdrawiam cieplusio i spokojnego wieczorku życzę:-)
Zobacz załącznik 246511Zobacz załącznik 246512

1-Daria-2082.gif

Taka_ja super te buciki, po prostu rewelacja. W ogóle to takie małe dzieciaczki fajnie wyglądają w sportowych bucikach.
 
reklama
Do góry