reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
A my upatrzyliśmy taki wózek
Jumper X TAKO +fotelik AUKCJA PRODUCENTA- GRATISY (1042886919) - Aukcje internetowe Allegro
ale kupimy go w sklepie bo niedaleko nas taki zestaw kosztuje 1100 zł. Z wózkiem się jeszcze troszkę wstrzymamy.

Model super a i mój kolorek jest zielono czarny w kolorowe kółka :)



Cena powalająca, ale wygląda na dośc mocny

Butki sportowe dla maluszków są supcio zwłaszcza te firmowe no cudo też się skusze na takie, ale to później może pod choinkę cosik takiego http://www.allegro.pl/item1040594864_nike_first_court_tradition_16_crib.html
http://www.allegro.pl/item1038620690_puma_racing_kart_cat_evo_16_9cm_okazja.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
....Zastanawiam się nad kupnem takiego sterylizatora
Canpol Mikrofalowy sterylizator parowy 2/847 (1019538881) - Aukcje internetowe Allegro
Co o tym sądzicie? Czy to potrzebny wydatek?

Ja przy pierwszej ciąży w przypływie ekstatyczno-euforycznych emocji zakupiłam sprzęt butelkowo-sterylizujący za ponad 600zł:szok::sorry2::wściekła/y::no:--moje kochane mamusie....nie popełnijcie tego samego błędu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no::no::no::no::no:
Nie użyłam sterylizatora ani razu!!! Fakt butelki i laktator przez pewien czas użytkowałam ale krótko!! Okazało się ,że młoda piła tylko z butelek, które dostałam w tej paczuszce niebieskiej i ze szkoły rodzenia( mała lovi i avent)
Mam zamiar teraz kiedy przeprowadzimy się do nowego mieszkania postawić ten sterylizator w centralnym miejscu w kuchni i parzyć te moje butelczyny przynajmniej 3 razy dziennie:-p:-p:-p:-pa co tam!!! Zakup w końcu musi spełnić swoją rolę!!!:baffled::dry::cool2:
 
piękne wyprawki kompletujecie dla Skarbów maleńkich:)
ja zostawiam zakupy ubrankowe na sierpień
kołyska będzie po Marcelku,łóżeczko rownież
na wózek już tez się zdecydowaliśmy
tak mi się spodobał że już inny w grę nie wchodzi :)
a ponieważ mężowi również się spodobał -zakupimy we wrześniu;-)
Maxi Cosi Mura4 FAST FORWARD +Gondola +CabrioFix (1036062825) - Aukcje internetowe Allegro
a widziałaś ten wózek na "żywo" bo ja też zastanawiałam się nad nim ale jak na żywo zobaczyłam jak nisko jest gondola to odpadł, bo ja wysoka jestem i nie chcę schylać się do dzidziusia;-)....tak pytam bo czasami w internecie coś się spodoba a potem w realu jest nie takie jak sobie wyobrażaliśmy...u mnie od miesiąca niezmiennie króluje MUTSY JOEY....i chyba tak zostanie:tak:
 
a widziałaś ten wózek na "żywo" bo ja też zastanawiałam się nad nim ale jak na żywo zobaczyłam jak nisko jest gondola to odpadł, bo ja wysoka jestem i nie chcę schylać się do dzidziusia;-)....tak pytam bo czasami w internecie coś się spodoba a potem w realu jest nie takie jak sobie wyobrażaliśmy...u mnie od miesiąca niezmiennie króluje MUTSY JOEY....i chyba tak zostanie:tak:

Podpisuje się pod tym :) Ja przeglądając wózki w necie byłam zdecydowana na Jumpera X - na żywo też mi się spodobał, ale przebił go Jedo 4ds - ten natomiast w internecie podobał mi się średnio :-)
 
a widziałaś ten wózek na "żywo" bo ja też zastanawiałam się nad nim ale jak na żywo zobaczyłam jak nisko jest gondola to odpadł, bo ja wysoka jestem i nie chcę schylać się do dzidziusia;-)....tak pytam bo czasami w internecie coś się spodoba a potem w realu jest nie takie jak sobie wyobrażaliśmy...u mnie od miesiąca niezmiennie króluje MUTSY JOEY....i chyba tak zostanie:tak:
właśnie na spacerze babkę zaczepiłam bo tak mi się spodobał
miała dzieciątko w sportówce
rzeczywiscie nie widzialam gondoli
muszę sie do sklepu przejechac i luknąć jak z wysokością gondoli
dzięki za info:-)

co do MUTSY to miałam przy Marcelku i jak dla mnie bomba.
niestety sprzedałam nie podejrzewając że jeszcze się przyda:-)
 
reklama
a ja z wózkiem się nie spiesze jak już dzidzi bedzie wtedy kupie bo mieszkam w bloku i duzego metraza nie ma wiec narazie sie wstrzymuje :) ale za to zglupialam na punkcie ubranek wyszłam dzis tylko do banku i już w bok odbiłam do ciucholandka heh... to się pochwale moimi nowymi zdobyczami wszystko z nexta:) IMG_0466.jpgIMG_0465.jpgIMG_0464.jpg
 
Do góry