reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Ja już też upatrzyłam sobie wózeczek ale z zakupem poczekam do sierpnia pewnie. Mój faworyt to Mutsy i też na żywo sprawdziłam wszystko a potem na allegro postaram się wyhaczyć jakiś używany. Poprzednio kupiłam używany za 1050 a po przeszło :laugh2:roku użytkowania sprzedałam za 1150:-D to był prawdziwy interes ;-)
A w czwartek w H&M kupiłam rajtuzki dla maleństwa po 5 zł za sztukę bo była wyprzedaż :szok: po zakupach czułam się jak myśliwy wracający ze zwierzyną po polowaniu :-D
 
reklama
To ostatnio jak bylismy w Panoramie to weszlismy do takiego sklepu (który pierwszy raz widziałam) Pepko i tam zakupilam pierwszy ciuszek dla maluszka za 3,99 :) Poki co jeden ale cos czuje ze jak dowiemy sie plci to tez sklep bedzie moim ulubionym :) Tam sa rzeczy dla dzieci w roznym wieku i w fajnych niskich cenach :)
 
JA też pepco odwiedzam i to nie tylko z powodu ciuszków dziecięcych...
Maxi Cosi MURA 3 Blue Note + Gondola + Cabrio Fix (1002218598) - Aukcje internetowe Allegro

MAXI COSI MURA 3 +PEBBLE +SPIWOR 24h WAWA wyprzed (974415987) - Aukcje internetowe Allegro

A ja się zdecydowałam na ten wózek, drogi jak holera,ale niech maleńka wie czym się wozić od małego...tylko w wersji 2010 są kiepskie kolory, bardziej podobają mi się te kolekcje 2008/2009 tak więc może zakupię te starsze modele a i taniej wyjdzie ale w tych wózkach jestem zakochana oglądam się za nimi na ulicy.
 
To ostatnio jak bylismy w Panoramie to weszlismy do takiego sklepu (który pierwszy raz widziałam) Pepko i tam zakupilam pierwszy ciuszek dla maluszka za 3,99 :) Poki co jeden ale cos czuje ze jak dowiemy sie plci to tez sklep bedzie moim ulubionym :) Tam sa rzeczy dla dzieci w roznym wieku i w fajnych niskich cenach :)

Jak mieszkałam w Olsztynie często zaglądałam do pepko -m są tam fajne rzeczy w przystępnych cenach :-)
Jeżeli chodzi o ubranka to ja już mam jedną dostawę, mój mąż przywiózł mi w piątek od swojej kuzynki 2 reklamówki ciuszków rozmiar 56 tylko że większość różowych (kupowała różowe bo miała być dziewczyna a w marcu urodziła chłopaka :-)) dostanę jeszcze przynajmniej 2 dostawy (od siostry ciotecznej- urodziła synka w styczniu i mojej siostry- urodziła córę w lutym)... normalnie już nie mogę się doczekać kiedy wezmę swoje maleństwo na rękę ale wiem że dla jego dobra muszę jeszcze troszeczkę zaczekać ...
 
Ja z zakupami wstrzymam się, aż poznam płeć maluszka. Po młodej muszę wówczas zrobić przegląd ciuszków i powolutku zaczać dokupywać brakujące szmatki!!
 
Ja z zakupami wstrzymam się, aż poznam płeć maluszka. Po młodej muszę wówczas zrobić przegląd ciuszków i powolutku zaczać dokupywać brakujące szmatki!!
małpeczko dokładnie mam taki sam zamiar, na razie sobie oglądam rózne cudeńka, ale wiem ze w mojej szafie czekaja takie słodkości...ach jeszcze miesiąc i BYC MOZE sie dowiemy płci, wtedy juz na serio musze zrobić ostry przegląd ciuszków. Ale na razie nie mogłam sie powstrzymac i zakupiłam sliczny kocyk z mikrofibry, mięciuchny i w slicznych pastelowych kolorkach.
 
No mnie tez starsznie korci -szczególnie te słodkie sukienusie:-p:zawstydzona/y: No ale się powstrzymuje dopóki nie znamy płci dzidziusia. Na szczęście największy wydatek czyli wózek mamy z głowy bo dostaniemy w spadku po bracie Michała-to znaczy po jego synku ;-)
 
reklama
JA też pepco odwiedzam i to nie tylko z powodu ciuszków dziecięcych...
Maxi Cosi MURA 3 Blue Note + Gondola + Cabrio Fix (1002218598) - Aukcje internetowe Allegro

MAXI COSI MURA 3 +PEBBLE +SPIWOR 24h WAWA wyprzed (974415987) - Aukcje internetowe Allegro

A ja się zdecydowałam na ten wózek, drogi jak holera,ale niech maleńka wie czym się wozić od małego...tylko w wersji 2010 są kiepskie kolory, bardziej podobają mi się te kolekcje 2008/2009 tak więc może zakupię te starsze modele a i taniej wyjdzie ale w tych wózkach jestem zakochana oglądam się za nimi na ulicy.

U nas też MURA jest faworytem. Rekonesans po sklepie z wózkami mamy zaliczony :) zastanawialismy sie pomiędzu MURĄ a MUTSY Pan w sklepie polecił bardziej Mure tylko ja wolę z 4 kółkami.
 
Do góry