reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Witajcie Dziewczyny
moj ulubiony watek zakupowy:)
widze ze jestescie juz na etapie wozkow.:tak: My wozek mamy po starszaku, bugaboo i bardzo Wam polecam. ten wozek jest chyba osc drogi ale jesli planujecie wiecej to sie oplaca kupic bo jest idealny. nie polecam Wam wozkow z dwiema raczkami bo ciezko sie je prowadzi, zwlaszcza jedna reka. Jak bylam na Lipcu 2008 to dziewczyny bardzo narzekaly na to wlasnie. :no:
 
reklama
Agamati, bardzo fajne wózeczki. Ja tez za takimi własnie patrze. Moja kumpela ma bardzo podbny i bardzo fajnie sie go prowadzi jest lekki i wygodny dzieki skretnym kołom, które nie sa takie malutke co pozwala sprawnie poruszać sie po grząskim terenie.
 
reklama
Ja dokladnie nad tymi samymi wozkami sie zastanawialam na samym poczatku ale nie pokazywałam ich mojemu pozniej zapomnialam o nich, a teraz pokazałam je mojemu i on mowi ,ze mu bardziej podoba sie Aston :)
 
Do góry