reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Mycha nie przejmuj sie jak cos to odkupie od Ciebie ten kombinezonik :)) ale to fakt ze przy 2 dziecku człowiek juz pewniej sie czuje... i zakupy juz bardziej przemyślane robi :)
 
reklama
to i ja sie pochwale :) kupiona za 14zl juz z kosztami przesyłki na allegro :)




generalnie mm zapowiedziane ze dostane sporo ciuszków iwec staram sie nie szaleć, ale raz na jakis czas moge cos kupic :))
 
to i ja sie pochwale :) kupiona za 14zl juz z kosztami przesyłki na allegro :)

generalnie mm zapowiedziane ze dostane sporo ciuszków iwec staram sie nie szaleć, ale raz na jakis czas moge cos kupic :))

Superaśny stroik :-) My też ciuszki dostaniemy od rodziny więc narazie nic nie kupuję ale później wkleje kilka zdjęć tego co już dostałam :-)
 
Mycha nie przejmuj sie jak cos to odkupie od Ciebie ten kombinezonik :)) ale to fakt ze przy 2 dziecku człowiek juz pewniej sie czuje... i zakupy juz bardziej przemyślane robi :)

ASIEK O.k.. ja coś to Ci odsprzedam ale mam nadzieję że nie zajdzie taka potrzeba. ;)
Aż mi się niechce wierzyć że mogę mieć córeczkę, boże ja tak o niej marzyłam!!!

Ładniutki ten komplecik, ty to bedziesz miała sporo ciuszków po małej u mnie zaś totalna wymiana. Ten róż tak cieszy moje serce że sobie nawet nie wyobrażacie.
 
Mycha ja w 1 ciąży tak się spinałam na dziewczynkę i każdy mi mówił, że bedzie chłopak bo za bardzo chce :)) wiec doskonale Cię rozumiem :))
 
Ja przy Blance miałam rożek i bardzo polecam!!! Miałam z usztywnieniem ale w szpitalu pielęgniarka powiedziała, że to usztywnienie nie jest wygodne i wyciągnęła a przy wyciąganiu porwała:-pale to nic, rzeczywiście dla niewprawnych rąk młodej mamy to pomoc nieoceniona więc moim skromnym zdaniem lepiej kupić aczkolwiek bez szaleństw, taki zwykły starczy!!
Ja też miałam takie bodziaki jeden z Polską (ze smyka) a drugi z Niemcami (fixoni):-D:-D:-D:dry::baffled::rofl2: bo stary to za bayernem jest:baffled::dry::rofl2: no i młoda nie miała wyjścia musiała nosić!:-D:-D:-D Teraz też dziewczynka więc na nic marzenia o założeniu drużyny piłkarskiej!!:-p:-p:-p
 
tatusiowie widać że już tak mają... my byliśmy 2 dni temu na zakupkach i mój mąż pokazuje mi sandałki adidasa całe granatowo niebieskie, ja sie pytam dla kogo a on że dla Juli :/
 
reklama
leżaczek ekstra jak z reszta większość zabawek fisher i tez sie nad nim zastanawiamy :))




o suuuper bo ja tez "czaje" sie na ten kocyk więc bardzo prosze o opinię jak juz dojdzie do ciebie :)) zamówiłaś ten bardziej puszysty?? bo ja własnie taki chce a jest chyba jeszcze z mikrofibry...

Okejos.. jak dojdzie to dam znac :-) Zamowilam wlasnie ten bardziej puszysty - milusi :-) na zdjeciach wyglada na przytulny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry