reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
KasikN82 prawdę mówiąc nie myślałam o tym czy spacerówka jest duża jakos nie przykuło to mojej uwagi
One w tych trój funkcyjnych to chyba zawsze wychodza większe .......

Tak , spacerówka w Tako jest duża, ale wg Pani od której kupiłam ten wózek TAKO, spacerówka juz od 5 miesiąca spkojnie, bo mozna w róznych pozycjach dziecko ta kłaść i sa takie ładne pokrowce na nózki, budka, i folia przeciwdeszczowa, sporo Tako maja dodatków. A pewnie za rok to i tak kupię małą spacerówkę - parsolkę- 3 kg wagi i bedzie spokój, o ile dzidzia nie zechce juz tylko w jezdziku, bo dziewczynka od którek kupilismy wózeczek nie miala jeszcze roczku jak przestała chcieć w tym siedzieć, także wózek mało używany, co nam odpowiada


Calineczko rzeczywiscie masz racje, wiekszosc tych spacerówek jest sporawa.
Szkoda ze nie robia samych głebokich wózeczków. Na wiosne by sie kupiło spacerówke i było by po problemie. A tak to mezus sie burzy, ze wydamy tyle kasy, a ze za rok znowu bede chciała wózek, czyli mniejsza spacerówke. Ale chyba teraz utne ten temat, i zaczne za rok:-D. A teraz po prostu kupie Tako jumper x i juz. Chyba ze jeszcze cos mi wpadnie w oko, w co watpie, bo u mnie wózków jak na lekarstwo, czyli malo.
 
olis23- jak dla mnie czerwony

wczoraj poczyniłam 1 powazniejsze zakupy:
masc bepanthen 5% - 12.99
gaziki nasączone spirytusem 20szt po 0.25zł (nie za mało?)
aspirator frida -21,99
Majtki jednorazowe 7 szt - 6.99
oilatum soft 500ml - 47,99
linomag zielony - 6.50
sół fizjologiczna 30 szt po 0.30zł

mąż był w szoku ze tyle zapłacilismy za niewiele "gadżetów" a ja sie tylko śmiałam bo w tym tyg zamierzam reszte kupic (posciel, materac, pieluchy itp.) i dopiero wtedy oczy zrobi
 
oj ja też jeszcze do apteki muszę się wybrac i zakupki zrobic, bo to ostatnie co mi zostało , no i kosmetyki dla dzidzi

a co to jest ten linomag zielony????
 
linomag zielony to maść do pupki - bardzo dobra, polecana i używana przez większość noworodkowych oddziałów, jednak ma jeden minus mimo, że tania to jest mało ekonomiczna, idzie jak woda, zwłaszcza jak smaruje tata;-)
 
reklama
Do góry