reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Znów mi wywalilo posta :-(.

Co sądzicie o wózku Jedo Fyn? Oglądałam go dzis na zywo i mam bardzo pozytywne odczucia. Duża gondola (u nas absolutny mus), super kolory, amortyzacja, przekładana rączka i pompowane kola. Zestaw 3w1 tańszy o kilka stowek od xlandera, o którym dotąd myśleliśmy, no i ładniejszy ;-).

Chyba kupimy wózek nowy, mój tata bardzo poczuwa się (Dygotkaa, jak u Ciebie :-)) i twierdzi, że jego pierwszy wnuk nie będzie jeździł w używanych. Mamy więc pole do popisu, bo dziadkowie zapewne nam nieco pomogą.
 
reklama
Moj stojak do wanienkę sie kurzy w piwnicy ;) w łazience miałam cieplutko a poza tym nie dalabym rady nosic jej wypełniona woda, moj maz tez ;)
 
Ostatnia edycja:
dygotka a ja właśnie odwrotnie :D spacerówka musi być dobra , a gondola - tu przeżyje, jakoś wymagań nie mam specjalnych, poprzednio myślałam odwrotnie


Anulka fajny, dużo po moim osiedlu takich jeździ :-)

Szaj miałam go, fajna gondolka, super się prowadzi, koła nie do zdarcia na śniegu itp. ale spacerówka poległa - ogolnie super, ale podnóżek za krótki i mi się prawie roczniak nie mieścił!!! :baffled: nogi miał na boki bo jak oparł podeszwa stop to nie było szans na prosto.. ma przekładaną rączke? wow! no to może faktycznie coś ulepszyli jeszcze :-)

Lei to jak nie znajde stojaka to kupię od Ciebie hehehe bo mam duzą wanienkę - 102 cm chyba a te teraz są mniejsze i stojaki krótsze ;-) my kąpiemy w pokoju bo łazienka mała

super macie z tym, że pomogą Wam :-)
 
Aha przepraszam dziewczyny, przecież nie wszystkie maja wannę, nie pomyślałam! :zawstydzona/y: Ja tez mam mała łazienkę ale wanienkę do wanny wkładałam i jakoś sie mieściłam :)
 
Ostatnia edycja:
Ja dla Antosia miałam Xlander Xq 3in1 z fotelikiem Maxi Cosi Cabrifix. Ale go sprzedałam, bo jak Antoś był większy to spacerówka była juz bardzo ciężka! Ogólnie wózek bardzo fajny. Teraz będę kierować się wagą i jak na razie po obejrzeniu na żywo bardzo
Podoba mi się Mutsy Evo. Jedyny minus to ta trochę mała budka w spacerówce i śmieszny kosz na zakupy! Ale wózek prezentuje się super, swietnie sie prowadzi i jest przede wszystkim lekki :) ImageUploadedByForum BabyBoom1411254062.797434.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411254062.797434.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411254062.797434.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 71
wow, ale szalejecie juz z zakupami, mu bylismi niestandardowi i wywprawke mamy uniwersalana zeby 2x nie kupowac czyli bialo, zolta,szara, wozek - poniewaz do konca mielismy niespodzianke mamy niebieski :) choc pierwsza urodzila sie corka.
Co do wozkow, ja wiedzialam ze nasze dziecie bedzie duze, wiec szukalam wozka z jak najwieksza gondola i duzo spacerowka i zdecydowalismy sie na emmaljunge, ja ja strasznie lubialam, choc lekka nie jest i duzo miejsca zajmuje. Jak mala skonczyla 2 latka a nadal spala w dzien czesto na spacerach to zdecydowalismy sie na baby juger city, super wozek, lekki, zwrotny, rozklada si ena plasko i moja 104 cm 3 sie do spacerowki jeszcze miesci - polecam.
Z racji ze termin porodu mamy na kwiecien, wiec pewnie z 2-3 miesiace dzieci pojezdza w fotelikach a pozniej planuje przelozyc juz do ww spacerowki, bo gondoli na lato nie chce i mam nadziej ze sie bez niej obedziemy, a na zime dzieci juz beda duze,ponad pol roku, wiec niektore pewnie sie i do gondoli nie zmieszcza.
Powodzenia przy zakupach!!!!!!!!!!!
Jedo Fyn, przy zakupie pierwszego wozka tez bralimsy pod uwage, ale trafilismy na fajna promocje emmaljungi i na nia sie zdecydowalismy.
 
Nadzieja czy ja,dobrze przeczytałam? Chcesz zamiast gondoli wozić w foteliku samochodowym? Po pierwsze bardziej dziecku gorąco nz w gindoli po 2 - jezeli nie masz fotelika z możliwością rozłożenia oparcia na plasko to nie wolno trzymać w tym ustrojstwie dziecka dluzej niż 2 h dziennie.
 
Patinha ja miałam ten wózek przy Antku i sprawdził się super. Fakt że spacerówka ma mały daszek ale ja dokupiłam taki daszek z filtrem UV z firmy Sunshine Kids i było super.

Teraz mamy spacerówkę z Britax B-agile i jest boska.

Obecnie szukamy gondoli dla maluszka i ciężko się zdecydować. Podoba mi się Bebetto Silvia i X lander X city ale to musze na żywo zobaczyć. W ostateczności wrócę do Mutsy Evo :-)
 
nadzieja wiesz, że wszyscy rehabilitanci, ortopedzi i pediatrzy zalecają MAX 2.5 GODZINY W FOTELIKU??? to źle wpływa na kręgosłup dziecka, serio.

a widziałyście wózkach chicco ??
 
reklama
Ja tez bym w foteliku dziecka nie woziła na spacery. Maluszek to ginie w foteliku i taki powykręcany, do tego plecki się pocą. Max do godziny trzymałam Antosika jak gdzieś jechaliśmy i potem przerwa na chwilę. Nie ma to jak gondola. Wygodnie dziecko leży nie poci się tym bardziej nasze kwietniowe maluszki.

Doliores nic mi o wózkach Chicco nie wiadomo nikt nie miał wśród znajomych.
 
Do góry