reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

dygotka mi tak samo :-))

teraz mi się marzy dla dzidziusia 1 białe łożeczko :p :p, 2 kołyska hahaha albo kosz... marzę o tym normalnie ! :p , huśtawko-bujaczek tylko nie fisher price, bo ten miałam i dziecko mi się pociło :p
 
reklama
Ja mam białe łóżeczko z płaskimi szczeblami a też myślałam o koszu Mojżesza dla maluszka ale również chyba zbędny wydatek a leżaczek mam z Fischer price i jakoś Antek się nie pocil w nim może to od modelu zależy nie wiem
 
dygotka masz ten leżaczek do 18 kg? dla mnie był super, tylko ten poliester... brrrrrr... no i użytkowal go tak do 8 mc wiec widze, że nie opłaca sie kupować do większej wagi
 
hmmm ja lezaczko bujaczka uzywałam wyłącznie do karmienia. Młodą na codzien trzymałam na podłodze - na macie. Mam kojec po niej i drugie pewnie w kojcu bedzie.
łózeczko białe mam po Tysi - a Tysi w koncu łózko normalne trzeba kupic i wyeksmitować ja do pokoiku.
Generalnie zakupy planuje na ostatni trymestr - bedzie allegro szał :)
Preferuje ciuszki uzywane - wiec polowanie bedzie czas zacząć - tym bardziej ze bede juz wtedy mniej wiecej wiedziała co mam od kolezanek - urodziło sie w tym roku duuuuuzo dzieci u mnie wiec bede miała niewiele do zakupu. U nas wśród zznajomych rzeczy krąża - bo takie maluchy nie niszczą. A szybko wyrastaja
 
A mi sie te butle z tt zasysaly mimo, ze były z systemem antykolkowym (takie rurki w środku) sprawdził sie nuk, smoczek tez nuk.

Zamiast koszy i kołyski polecę Wam dostawke do łóżka. Dla mnie bajka, dziecko pod ręka, nie trzeba wstawać w nocy i sie rozbudzać tylko siegnac, nakarmić i odłożyć.

Paznokcie obcinam malej cazkami do skorek. Wodę do kąpieli lalam na oko.

Nie kupowałam żadnych kremów z wyjątkiem bepanthenu bo dostałam strasznie duzo próbek.

Ola co do wózków podwójnych to mi sie podoba abc design zoom lotus, hauck duett choc kolka ma chyba słabe...ale moj faworyt to phil&teds i chyba na niego sie zdecyduje. W Pl jest duzo używanych wózków z tej firmy w przystępnej cenie, tylko co do modelu to nie wiem, na żywo go jeszcze nie widziałam..
 
Ostatnia edycja:
ja maty się nie dorobiłam, doskonale sprawdził się koc , miliar zabawek :p i taki "przyrząd gimnastyczny " :p

Aylin ja tak jak ty używki wybieram, sprawdzone marki, dobra jakoś, firmowe, no i wypłukane są te bawrniki po milionach praniach także dla mnie same plusy, no i co takie dziecko zniszczy i znosi.. jak nówki są

Lei dostawka to dobry pomysł będe musiała poszukać, tylko czy to może funkcjonować jako normalne łóżeczko za dnia?
 
Tez nie wiem co to za dostawka...

Ja ciuszki w wiekszosci uzywane pokupowalam.

Aylin ze smokami tak samo u nas. Ciagle kupowalam nowe bo maly zaczal ssac kciuk. I co? Zwykly kauczukowy dopiero sie sprawdzil.
 
Chyba byłoby troche zabawy z dokrecaniem boku, tzn dla maleństwa, które sie nie obraca, nie siada to wystarczy zrobic waleczek z koca czy poduszek.
 
reklama
Doliores ja mam taki leżaczek 45_45_productGfx_27eac7124b236cd3558c13bbd39a76a9.jpg

Antoś korzystał z niego w momencie kiedy ja się kąpałam albo obiad robiłam. Jak już w miarę był kumaty to kładliśmy go na matę edukacyjną. Najpierw miał małą z pałąkami nad głową a potem dostał matę gigant i też na niej szalał. Obie są z Tiny Love.

Lei ja miałam te normalne butelki z Tomiego bez tych środków i się nie zasysały. Antoś pił z nich jeszcze niedawno dopóki nie odrzucił mleka.

U nas sprawdziłą się też chusta tkana. Mały uwielbiał w niej siedzieć wtulony we mnie :happy:
 

Załączniki

  • 45_45_productGfx_27eac7124b236cd3558c13bbd39a76a9.jpg
    45_45_productGfx_27eac7124b236cd3558c13bbd39a76a9.jpg
    1,4 KB · Wyświetleń: 180
Do góry