reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

Ty to zawsze coś wynajdziesz :-D:-D:-D


Hehe no :-p
Dla mnie wozek musi chodzic idealnie...szczegolnie jak daje za nie takie pieniadze. Jak jest cos nie tak to wozek sie :
a) albo nie kupuje
b) albo oddaje do naprawy
c)albo sprzedaje na allegro i szuka nowego lepszego

:cool2:

nienawidze tandety...albo chodzi wszystko na tip top, na 100%, albo jest do bani i sie nie nadaje do uzytkowania :sorry2::-D jakby mi to kolo tak na codzien trzeszczalo to bym szalu dostala...serio :sorry:
 
reklama
bernadettko ale ja tego wozka nie chce - to tylko tytul watku, ktory jest juz nawet nieaktualny bo rozmowa toczy sie o praktycznie kazdym wozku.
Na watku tym jest jedna dziewczyna, ktora zajmuje sie testowaniem wozkow wiec ma bardzo rzetelna wiedze, zarowno potrafi przedstawic techniczne informacje jak te z praktycznego punktu widzenia.
 
Pytanie do mam, których dzieci mają klocki sensoryczne:-) czy Wasze dzieci się nimi bawią? Czy raczej nie. Widziałam żyrafę FP z 17 klockami (mam nadzieję, że to nie jakaś podróba), zastanawiam się nad kupnem. Agutek ty chyba masz żyrafę i garnuszek. Co jest fajniejsze?
 
ewo jak dla mnie zdecydowanie lepszy jest garnuszek.
zyrafa ma bodajze 5 klockow, ktore sie wrzuca do srodka i zyrafka wydaje tylko jedna melodyjke, ktora niestety jest dosc cicha i krotka, wiec stukot wpadajace klocuszka najczesciej ja zaglusza.
Gwiazedelka czesciej bawi sie garnuszkiem, a zyrafka rzadko.
 
u nas też garnek jest na topie:tak: wczoraj córcia nauczyła się dopasowywać kształty:tak: ale niestety nie widzialam tego bo byłam w pracy:no: ale mam nadziej że dzisiaj córcia się pochwali:tak:
 
reklama
Do góry