reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
moja córcia to siada na tym garnuszku jak na nocniku:szok: przybliża twarz do otworu garnka i patrzy co jest w środku:szok:
nawalanie klockiem o pokrywkę to standard
 
WYWROTKA KIDDIELAND (297924828) - Aukcje internetowe Allegro

a ja polecam takie autko, Ignaś dostał pod choinkę od wujka M. i naprawdę jest fajny. Ma 4 klocki które wkłada się na górze i po bokach, dodatkowo rozkładają się one w postaci zwierzątek (np trójkąt to ryba a koło ptaszek) a jak się je włoży to każdy otwór wydaje inny dzwiek, jest on krótki ale Ignaś zawsze słucha z zaciekawieniem:-)
Po naciśnięciu ludzika na kabinie jest odgłos odpalanego samochodu i Ignaś jak to słyszy to robi brrrum:-), są też przyciski które imitują rózne odgłosy np młotek, piła wiertarka, przerzucanie węgla:-D. Wprawdzie to nie FP ale jest wykonana solidnie, zaliczyliśmy już klika upadków z łóżka i dalej działa. Wujek chciał kupić wywrotkę FP ale facet u nas w bobasie doradził to i jesteśmy zadowoleni:tak: tak że na roczek jak najbardziej polecam
 
a ja dzis kupiłam garnuszek bo w sobotę w pracy męża jest zabawa choinkowa, ale szkoła funduje preznet dzieciom od 2 roku życia więc musieliśmy sami kupić

dałam 95 zł a przed Mikołajem w carrefourze był po 69, pluję sobie w brodę że wtedy nie wzięłam:wściekła/y:

agutek - to piszez, że taka cichutka ta melodyjka w żyrafce??? bo u nas też i już miałam baterię zmienić:-D

ewa - wg mnie jakiś sorter lepszy niż żyrafa, Zosię nie bardzo kręci to drugie:no:a klocki sensoryczne ogląda, potrząsa nimi.
Schowałam jaj teraz żółwia i żyrafę bo się już opatrzyła, za tydzień wyciągnę i znów będzie zainteresowana:tak:
 
dziewczyny kurier dziś przyniósł wózek Titanium Baby Spider NOWOŚĆ kolekcja 2008 (294399157) - Aukcje internetowe Allegro
aaaaaaaaaaaa , ale się cieszę. Jest poprostu bombowy i sto razy lepszy od mojego baby confort, za który bym kupiła z 5 spiderów aaaaaa:-D:-D:-D:-D:-):-):-). polecam goraco:
świetnie się podbija, jest duży, ma regulację siedliska, bardzo lekki - zmieści się wszędzie , do tego torba do spakowania wózka, spiwór, folia i to wszystko tylko 349,99 - mhhhh miodzio
 
reklama
Ja kupiłam małej ostatnio kilka nie tanich zabawek, pobawiła się troche i do konta poszły. Bardziej interesują ją plastikowe sitka i niektóre przybory kuchenne. :tak::baffled: Stwierdziłam, że chyba dokupię jej takich pare drobiazgów ze sklepu po 4 zł i niech się cieszy :tak::-) Manualnie też można przy nich kombinować i będą na zmianę z grającymi :tak:
 
Do góry