reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
Agutku, ty masz chyba pchacza Fisher Price, tego z pojemnikiem na zabawki. Używacie go już? Jak się sprawuje? Ja się trochę boję, czy nie będzie za szybko jeździł na panelach...

u nas już pchacz nie jest atrakcyjny bo chodzi sama i pchać się jej nie chce a te zabawki już się jej znudziły (dosyć szybko:baffled:)

kupiliśmy jednak fotelik ramatti venus, solidnie wygląda;-)
 
kupilam dzisiaj Gwiazdelce specjalna miske i mate, do ktorej ta miseczke sie przyczepia na przyssawke. Corcia jak je chlebek to sama sie czestuje z talerzyka no i wiadomo, zawsze to przewroci i wszystko wysypie. Moze sie to nam jakos sprawdzi i miska bedzie stala na swoim miejscu :tak:
 
Agutek, jaka to miseczka? I daj znać czy się trzyma bo u nas wszystko lata :wściekła/y:i Szymek aktualnie żeby jeść to musi rozsmarować jedzonko na tacce, musi mieć łyżeczkę i kubeczek plastikowy :baffled::confused: i cyrk jest a tak ładnie jadł...
 
Fredzik to mata i miseczka Tommee Tippee.
Wygląda to tak:

matamagik1.jpg

292921637



A takie miseczki do tego dokupiłam - w komplecie są dwie miseczki, przykrywka i łyżeczka (u nas ostatnio przykrycie potrzebne, bo mała boi się jeść i je na raty - wszystko przez lekarstwa :wściekła/y:)
292826203
 
To ma sluzyc na razie tylko do karmienia chlebkiem, bo ona sama sobie go bierze. Pozostale karmienie bede robic nadal sama bez uzycia tej maty. Chodzi mi glownie wlasnie o to karmienie kiedy wlasnie ma wkladac lapki do jedzenia i sama probowac. Raz na jakis czas siada z nami i dostaje np. ziemniaczki same i pozwalam jej babrac sie w tym jedzonku i jesc samemu.
 
reklama
Do góry